2733
2739
عنوان

حالم بده ی لحظه بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 300 بازدید | 25 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
دقیقا منم یه بلایی سرم اومد ک بی حس شدم دیگه خوابم نمیاد 

اخه توچرا؟؟

من این قضیه ب کنار

ی مسئله دیگ هم ک استرسیم کرده اینه ک ۴ روزه تهوع دارم حداقل روزی یبار این حسو دارم میترسم باردار باشم و من هنو بچم کوچیکه و خیالم بابت شوهرم راحت نشده ۴ روز مونده تا موعدم ولی تااونموقه ازاسترس میمیرم فردا بی بی چک میزنم دعام کن باردار نباشم😭

نمیتونم

خودت و زندگيتو از بين ميبرى مگه نگفتى خوب شده بخاطر دو ساعت دير اومدن ميخواى آرامشتو بهم بريزى؟ شايد منتظر مسافر بوده نذار بفهمه بهش شك دارى من خودم بارها راننده هاى اسنپ رو ديدم يه جا وايميسن منتظر تماس اصلا چيز عجيبى نيست فكر بد نكن 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
اخه برادرشوهرم اینا مسافرتن کلیدای خونه رو دادن دست شوهرم میترسم تواون خونه...😖 ولی خودش تارسید گو ...

شاید کلا اینترنتش مشکلش داشته با اسنپ نتونسته

بنظرم ازش بپرس فلانی تلگرامت مشکل داشت اسنپتم قطع شده بود؟ تونستی با اسنپ کار کحی و مسافر بزنی؟

الکی گیرنده دوباره برمیگرده سمت عادت قبلی

من شوهرم سیگارمیکشید همیشه بو میدادولی کلی قسم ودعواکه اشتبامیکنی یه چن باریم بوی تریاک میدادمنم رفتم ازداروخونه تست اعتیادگرفتم اول دعوامون شد بد ک استفاده کردمنفی بود منم ازاون روز سعی کردم بهش گیرندم وپاپیچش نشم خداروشکردیگه بوی سیگارنمیده ازچهرشم معلومه دنبال چیزی نمیره

2740

خب از کجا میدونی؟ شاید بیرون منتظر مسافر بودهه و گیرش نیومده..... اما میدونی.. ناراحت نشیا اما مردی ک خیانت کرد و متوجه شدی دوبار رفت سمتش بدون درست بشو نیس باید کنلر بیای

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه)