2733
2734
عنوان

تاپیک داستااان نبود؟؟؟!

685 بازدید | 108 پست

خوابمون نمیبره کسی داستان زندگی نداره تعریف کنه دور هم؟ همدردی و 

یه شنونده خوب :)

کشتی نوح یه آماتور ساخت غرق نشد ولی کشتی تایتانیک یه حرفه ای ساخت غرق شد هیچ وقت نترس فقط باور داشته باش میتونی اون موقعس که خدا همه طوفان ها رو از سر راهت برمیداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میخای من داستان زندگی یکی از اشناهامونو تعریف کنم 

اره عزیزم ممنون میشم

کشتی نوح یه آماتور ساخت غرق نشد ولی کشتی تایتانیک یه حرفه ای ساخت غرق شد هیچ وقت نترس فقط باور داشته باش میتونی اون موقعس که خدا همه طوفان ها رو از سر راهت برمیداره
میخای من داستان زندگی یکی از اشناهامونو تعریف کنم 

بگو عزیزم

مخاطبشو خدا میدونه کیه 👈👈نفرین بلد نیستم .. فقط دعامیکنم بشی اینی که الان منم (خدایا ب بزرگی و عزتت قسم وقتی میبخشم که بلایی که سرم اورد سرش بیاد و من ببینم) 
2738
من بگم؟؟

عزیزم شما میخوای بگو 

اینی ک تعریف میکنم همسایه خالمه که دوست مامانمم و خالمم بودش زمانی ک ۲۰ سالش بوده با مردی ک ۲۰ سال از خودش بزرگتر بوده ازدواج میکنه و اینکه مرد قبلا ازدواج کرده بوده و یه دختر ۷ ساله داشته این خانومه به بچه درس زبان یاد میداده بعدا اقاعه دیده دخترش خوشش میاد از این خانوم خاستگاری میکنه 

تیکرم واسه رسیدن به آرزومه اگه دوست داشتین صلوات برام بفرستین

دختره واسه ثروت مرده باهاش ازدواج کرده بوده چنتا هتل و کارخونه داشته وضع مالیش توپ بوده چن سال تو رفاه زندگی میکنن بعدش مرده ورشکست میشه همه زندگیش به باد میره 

بگو عزیزم

بعد از arsay عزیز ممنون میشم شما بگین

دختره واسه ثروت مرده باهاش ازدواج کرده بوده چنتا هتل و کارخونه داشته وضع مالیش توپ بوده چن سال تو رف ...

بیچاره زنه شانس نیاورد ...

اسم خانوم افسانه بود شوهرش و یادم نیست خلاصه مرو و زن بعد ازدواج یه دخترم میارن ک اسمشو میذارن نسترن دختر خیلی سساه بود و این ک ب شدت موهاش فر بود مثل افریقایی ها دختر اولی اسمش یاسمن بود ک الان ۲۳ سالش شده سفید و بسایر ظریف مادر ک نامادری یاسمن میشد خیلی باهاش بد رفتاری میکرد دختره میرفت سرکار پولاشو میگرفت خرج خودش میکرد اشپزی باید میکرد درس های خاهر کوچیکش با اون بود خلاصه همه کار با اون بود چون افسانه ارایشگاه کار میکرد و خونه نبودش و ب شدت دختره رو کتک میزد

2706