2733
2739
عنوان

بیاین کمک مچ گیری از شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 788 بازدید | 77 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه ها من اصلا گوشی شوهرمو چک نمیکنم بنظرتون بکنم شکاک شدم اینجا انقدر خیانت دیدم🤦‍♀️

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
بچه ها من اصلا گوشی شوهرمو چک نمیکنم بنظرتون بکنم شکاک شدم اینجا انقدر خیانت دید🤦‍♀️

نه اصلا

منم میخوام از سایت لفت بدم از بس مزخرف شده🤦🏻‍♀️

فقط خونه خراب کن

هرگز با احمق‌ها بحث نکن. همیشه بگو بله حق با شماست😉
نه اصلا منم میخوام از سایت لفت بدم از بس مزخرف شده🤦🏻‍♀️ فقط خونه خراب کن

من شکاک شدم دیگگه چقدر خیانت زیاده 😫

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2738
زندگیتو خراب نکن عزیزم

مرسی جواب دادی😘

بچه ها من اصلا گوشی شوهرمو چک نمیکنم بنظرتون بکنم شکاک شدم اینجا انقدر خیانت دیدم🤦‍♀️

منم تا الان چک نکردم چهار ساله باهم ازدواج کردیم نه اون‌گوشی منو‌چک‌میکنه نه من گوشی اونو آخه اعتماد که داشته باشی همسرت عاشقانه دوست دارتو زندگیت باشه خجالت اوره بخوایی  بهش شک‌کنی درضمن تو زندگی من شرط براینکه تا عمر داریم عاشق هم باشیم اما اگر یه جایی تو زندگی فهمیدیم از من و زندگی یا اینکه من از همسرم و زندگیش ناراضی بودیم بگیم بهم یا حلش میکنیم یا اینکه بهم احترام میذاریم از زندگی هم میریم بیرون 

مادرم ضربان قلب من است.
2706