2737
2734
عنوان

پسرخالم بدجوری آبروش رفت😂

| مشاهده متن کامل بحث + 555 بازدید | 37 پست
توهم بزن مگه بهت نگفتم؟ قول دادیا🤨🤨😉

باشه من حالا حالا ها بیدارم میرم میزنم 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شوهر خالم کشت پسرخالمو این خونسردطور بود؟😐🙄🤨

خو گفتی چپکی نگاش کرد 

اون پسرخالع س نقطت تو جمع مجبور بود 😕چندش

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
خو گفتی چپکی نگاش کرد  اون پسرخالع س نقطت تو جمع مجبور بود 😕چندش

عزیزم جلو فامیل که نمیتونه که کتکش بزنه پسرخالم با من صمیمیه بهش گفتم چی شد گفت دعوا راه انداخت و اینا....

The bitter scene of a girl is that she can't calm down with ciggrate or even crying
چیزی نی خو ما هم تو فامیل داشتیم شاید وای فای مفتی بوده😂

خونه پدربزرگم که وای فای نداره ولی نمیدونم چه مرگش بود تو مهمونی خانوادگی داشت از این کارا می کرد😕

The bitter scene of a girl is that she can't calm down with ciggrate or even crying
2740