2733
2734
عنوان

نظرتون درباره تتلو چیه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 818 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوسشدارم صداش عالیه اهنگهاش عالیه

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2728

سعی میکنم قضاوتش نکنم....

آهنگای قدیمیش رو گوش میدم....😄

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
2740

حالم ازش بهم میخوره یکم هم دلم میسوزه به نظرم شاید منم تو اون شرایط بودم از اون بدتر میشدم 

پس تصمیم گرفتم دیگه کسیو قضاوت نکنم

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

صدای خوبی داره..بیشتر حرفاش حرف حقه...ولی طرز بیانش گاهی بده

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 
نظری نداشتم،  تا زمانی که شروع به فحاشی و الفاظ رکیک درباره خانمها و حتی مادرش کردو ...

حتما اهنگ شب تیرش رو دانلود و با دقت گوش کنید ببینید چطور با کلمات از تن معصوم دختران ایرانی حمایت میکنه

2706