2703
2553
عنوان

نظرتون درباره تتلو چیه؟؟

817 بازدید | 49 پست

بچه ها تو این تاپیک میخواستم ببینم  کسایی تاپیک  رو میبینن نظرتون درباره تتلو چیه چون این روز ها حاشیه ش خیلیی زیاد شده و خبرش همه جا هست من خودم به شخصه از شخصیتش زیاد خوشم نمیاد ولی واقعا اهنگ هاش فوق العاده هستن

ارزش نظر دادن هم نداره

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

از نظر من فقط ی خوانندس و اگ بخوام میتونم گوش بدم واگ حس میکنم ب مزاجم خوش نمیاد نع 

نع توهین میکنم نع چیزی 

عقیدع ام اینع من و اون باهم بازخواست نمیشیم اون دنیا

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بانظرت موافقم یه زمانی خودشواهنگهاشوخیلی دوست دارم ولی الافقط بعضی اهنگاش که توش کمترفوشه واینم بگم که تتلو ادم صاف وساده ایه همونیه که نشون میده رکه ازاینش خوشم میاددورویی توذاتش نیست

دوستای مهربونم لطفاواسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستین انشالله به تمام خواسته هاتون برسیدوهمیشه دلتون شادولبتون خندون باشه  
2706