2733
2739
عنوان

جرئت و حقیقت📣

| مشاهده متن کامل بحث + 14286 بازدید | 2033 پست
وای با هم هم نظیرم منم خیلی انتظار عروسی داداشیمم انشالله هرچه زود تر یه عروس نجیب وخوشکل وبا اصل و ...

زنده باشی عزیزم 😊😊😊😊انشالله..ح یا ج

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخلاقتئن خئبع بچه اگه کاری رو اشتبا انجام بدن زود عصبانی نمیشید یادشون میدید

خیلی پرحوصله هستم توی بحث آموزش ووشو، معلومه خیلی اجتماعی هستین که سریع این برداشت رو کردی 😘

7/9 تفلدمه کادو موخواممممم😒😂😂، از اینا🎁🎁🎁🎁 کیکم هم چهار طبقه باجه 😜
پارسال ۴۰۰۰ شدم  امسال با تلاشی که کردم مطمئنم زیر هزار میشم به امید خدا میخوام دوباره تلاشم ر ...

مشاورم همیشه بهم میگه 

تو توی سکوت تلاشت رو بکن 

اونا وقتی صدای 

موفقیتت رو بشنون

اونوقت میتونی خودت رو بهشون ثابت کنی 

2742
اوا ببخشید ...من چرا به پروفا توجه نمیکنم آخه😒😒😒آخرین باری که به همسرتون دروغ گفتین کی بوده؟

همین چند دقیقه پیش بود

خخخخ

دروغ گفتم حقوق ندادن تا نفهمه چقد تو حسابمه فردا ببرمش شام رستوران به مناسبت چهارمین سالگرد ازدواج

آره خانومم میدونه من اینجام😊خودش عضو بود برام داستانها را میخوند برام جالب بود منو عضو کرد😉سوال الکی نکن🤔شعور و انسانیت حالیمه تاپیکای خصوصی نمیرم😒
2740
همین چند دقیقه پیش بود خخخخ دروغ گفتم حقوق ندادن تا نفهمه چقد تو حسابمه فردا ببرمش شام رستوران به ...

آفرین به شما ...خوشبخت بمونین

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
چی بود دروغت؟

مهمون داریم همه رمز وای فای میخوان منم دادم نوه داییم اومد ک خیلییییییییییییییییییییییی ازش بدم میاد اومد 

ک چرا برا من وصل نمیشه منم حوصله نداشتم بگیرم خودم بزنم گفتم تبلتت خرابه وای فای مارو نمیاره  

در پی یافتن مرهم عشقم...ورنه منه دیوانه عاشق چه به داروسازی ♥️M♥️
2706