2733
2734

می بینم تو دانشگاه که برای پسرا خودشونو حلوا حلوا می کنن

میخندن غش می کنن ،استوری از پسره میگذارن و....کافیه پسره یه لبخند بزنه اینا دیگه ...

چرا اینقدر سهل الوصول شدیم ؟!

پسرا خیلی خودشونو بخاطر همین می گیرن...

چجوری باید رفتار کرد با پسرا اینجوری اگه بی محلی کنی میرن سریع سراغ سهل الوصول ها که

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خیلی دخترا بد شدن و دم دست شدن کاریش هم نمیشه کرد مشکل از هم جنس هامونه فکر میکنن اینجوری پسرا باهاشون ازدواج میکنن اما نمیدونن دارن همه چیو خراب میکنن. مسافرت میرن شب می مونن خونه ی پسر خب معلومه دیگه کسی دنبال دختر سالم نیست

همون بهتر که برن،نباید خودتو سبک کنی😑

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
انقدر پر رو و بیشعورن بازم من چشم انتظار ی خوبشم! من الان از خودم متنفر شدم که واقعا چراااا بازم دل ...

توقع بی جا نداری عزیزم...

از خودت متنفر نباش عاشق خودت باش...

انشالله قسمتت میشه⁦❤️⁩💚

2738
خیلی دخترا بد شدن و دم دست شدن کاریش هم نمیشه کرد مشکل از هم جنس هامونه فکر میکنن اینجوری پسرا باهاش ...

اره ...بشدت راحت...

من خیلی احساس تنهایی می کنم...تو دانشگاه خیلی راحتن با هم بشدت...تو بغل هم دیگه 

بهترین کار اینه دختر بره دنبال زندگی خودش و دور متاهلی رو خط بکشه  این بهترین راهه ، زمانش که ...

اینجا خوندم چند بار دختر باید ناز باشه پسر نیاز 

یا دختر باید بی محلی کنه و....

ولی چیزی که میبینم برعکسه

اگه ناز کنی میرن بی محلی کنی میگن به درک هستند

اره ...بشدت راحت... من خیلی احساس تنهایی می کنم...تو دانشگاه خیلی راحتن با هم بشدت...تو بغل هم دیگه ...

من چندسالی هست از دوره دانشگاهم گذشته اما تو جامعه هم خیلییی افتضاح شده من الان ۲۶ سالمه کسی که دوستش دارم کلا براش علاقم مهم نیس از بس دخترا تو دست و بالشن من براش شدم اخرین گزینه

2706