2733
2734
عنوان

بچم به مادشوهرم وابستس

460 بازدید | 41 پست

بچم ۹ ماهشه تقریبا 

به همه وابستس به جز خودم یعنی سریع میره بغل همه ولی من هرچی بگم مهم نیست اصن نگامم نمیکنه

خونه ما با خانوادم و خانواده همسرم تو دو تا شهر جداست که ۲ ساعتی فاضله داره

معمولا دوهفته یبار یا هرهفته میایم شهر خانواده هامون

بچم ک میاد خیلی بهش خوش میگذره بیشترشم خونه مامانم اینایم فوووقش ۲ وعده شام بریم خونه مادرشوهرم

پسرم انگاااار مامانم به دنیاش اورده انقد بهش وابسته س ولی زیاد حساس نمبشم چون مامانم سعی میکنه حرفی نزنه که من ناراحت بشم

میرم خونه مادرشوهر ادن سعی میکنه توجه بچمو به خودش جلب کنه میبینی دارم بهش شیر میدم میاد از عمد خودشو نشون میده یا میبینی دارم باهاش بازی میکنم الکی الگی یه چیزی میگیره دستش صدا درمیاره توجه بچه جلب میشه نمیزاره پیشم بمونه 

امشب رفتیم خونش هی تو بغلش بود پسرمم خیلی ریلکسه باهمه دیدم به جاریش گف نمیره بغل مامانش هی بغل منع 

میخواستم سکته کنم خرکیف شده بود

میگم شاید چون شیرخشکیه نسبت یه من بی تفادته البته من چون تو خونه تنهام میزارمش پیش شوهرم خودم کارای خونه رو انجام میدم شاسد به این دلیل دوسم نداره

چیکار کنم وابستم شه 

خیلی حس بدیه 

مادرشوهرم انگار تو بچگی بچه هاش عقده داشته الان با پسرم حرف میزنه به یه لهجه خیییییلی مزخرف میگه که هیچکدومتونو دوس نداره فقط منو دوس داره یا میگه بابا بده عمه بده ولی جرات نمیکنه بگه مامانت بده 

چیکارش کنم خیلی پرروه

من خوشحال میشم بچمو اینجوری ببینم

کاش بالای سر بعضیا یه ضربدر کوچولو بود❌که اروقت حوصلشونو نداشتی روش کلیک کنی،طرف بسته شه🤐🔇🤫🤫   بعضی وقتا انقد دلت گرفته،که به خود خدا هم میگی😔😔توروخدا😥      مهربونا میشه واس حاجت دلم صلوات بفرستین💚خیلی خستم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

عزیزم اون بچه اول واخر مادرش شمایی ومطمئن کسی جاتو نمیگیره از بچه 9ماهه چه توقعی داری درمقابل رفتار مادرشوهرت توجه نکن  بذار دلش خوش باشه که اونو دوست داره

من اگر نیکم وگر بد تو برو خود راباش
من خوشحال میشم بچمو اینجوری ببینم

ببین با همممممه جوره ها...با عمش با پدربزرگا اتفاقا دوس دارم با همه راحت باشه دوس دارم با خانواده شوهرم خوب باشه بالاخره کسو کارشن ولی مادرشوهرم میگه منو دوس داره معلومه

میگف چون روزی ک بدنیا اومده قلبشو گذاشتم رو قلبم دوسم داره

حساسیتت رو کمتر کن عزیزم

کمتر برو تا اذیت نشی

بعد هم این مشکل مقطعیه

در نهایت نی نی میفهمه به کی باید بیشتر وابسته باشه نگران نباش

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️
2706