2733
2734
عنوان

میخوام با جاریم خیانت برادرشوهرمو رو کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1651 بازدید | 63 پست
آخه سوهرش ادعا میکنه دیگه باداون نیست ولی رفتاراشم مشکوکه اینم میخواد تکلیف خودشو زندگیشو بدونه

عزیز دلم من خودم تجربه ی خیانت داشتم من تمام وقتم و انرژیم گذاشتم تا بفهمم خیانت میکنه یا نه

میگفتم بزار بفهمم طلاق بگیرم برم!!!

ولی بعد ک فهمیدم چیشد؟؟

نه طلاق گرفتم نه تونستم کاری بکنم فقط عذابش موند برام و وقت تلف شدم

اگه جاریتو دوستداری راهنمایی درست بکن تو رو خدا اشتباه منو تکرار نکنه 

جاریتون بچه داره و با وجود بچع نمیتونه طلاق بگیره پس دنبال جنگ اعصاب نباشه 

و روی شوهرشو باز نکنه وقتی میگ نیستم خب نیست 

حالا جاریت مچشو بگیره اون چیکار میکنه؟؟

پرو پرو میگ خوب کردم 

یا اگ یکم خجالت حالیش باشه انکار میکنه همین

اخرش جاریت میمونه و یک عالمه استرس و نگرانی

بچه بودم اومد تو زندگیم دوسش نداشتم اما اون میگفت عاشقمه کاری کرد ک عاشقش بشموقتی عاشقش شدم اون سرد شد سرد شد و سردتر از سرد   کم کم خیانتاش شروع شد اما من عاشقش بودم بخشیدمش براش جنگیدم   بعد رفت سراغ مواد و دوباره خیانت   بهش گفتم بین منو مواد یکیو انتخاب کن   مطمئن بودم منو انتخاب میکنه    اما اون دیگ راهشو انتخاب کرده بود       از من گذشت و با مادرش تمام بلا های دنیا رو سرم اورد            اما من هنوز عاشقشم احمق ترین ادم دنیا شاید منم.... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز دلم من خودم تجربه ی خیانت داشتم من تمام وقتم و انرژیم گذاشتم تا بفهمم خیانت میکنه یا نه میگفتم ...

چرا نتونه

اتفاقا با اثبات خیانتش می تونه طلاق بگیره و بچه ها هم با خود خانمه

2731
عزیز دلم من خودم تجربه ی خیانت داشتم من تمام وقتم و انرژیم گذاشتم تا بفهمم خیانت میکنه یا نه میگفتم ...

خدا لعنتشون کنه

نمیشه که این طفلی خودشو بزنه به نفهمی و شوهرش هر گ و ه ی بخوره

اینم آدمه

بجاش بگو وقت عزینش صرف خودش کنه یک کلاسی چیزی بره به خودش برسع خوب بخوره خوب بپوشه گور بابای ادم خیانت کار بابا برای خودش زندگی کنه

سخته اما وقتی به خودش برسه و به خودش اهمیت بده شوهرشم کم کم ارزش جاریتو میفهمه 

هرکی به خودش احترام گذاشت بقیه هم اون بزرگ میبینن و بهش احترام میزارن

این قانون طبیعته...

بچه بودم اومد تو زندگیم دوسش نداشتم اما اون میگفت عاشقمه کاری کرد ک عاشقش بشموقتی عاشقش شدم اون سرد شد سرد شد و سردتر از سرد   کم کم خیانتاش شروع شد اما من عاشقش بودم بخشیدمش براش جنگیدم   بعد رفت سراغ مواد و دوباره خیانت   بهش گفتم بین منو مواد یکیو انتخاب کن   مطمئن بودم منو انتخاب میکنه    اما اون دیگ راهشو انتخاب کرده بود       از من گذشت و با مادرش تمام بلا های دنیا رو سرم اورد            اما من هنوز عاشقشم احمق ترین ادم دنیا شاید منم.... 

خواهر من با جی پی اس مچ شوهرکثیفشو گرفته رفته شکایت دختره رو کرده شکایت مرده رو کرده الان ب گه خوری افتادن

این کثافت کاریا باید جمع شه

متنفرم از خانومایی که بی تفاوت رد میشن از خیانت

یعنی انقد ما زنا بدبختیم ی کم خود بزرگ بینی داشته باشیم

بچه هارو میبره میگه نمیخوام بچه هام با سوهان روحم بزرگ بشن شوهرشم میده فک کنم مرد مزخرفیه

اگ اینطوریه ک هیچ ولی اگ لج کنه و بچه هاش بگیره جاریت اذیت میشه

2738
خواهر من با جی پی اس مچ شوهرکثیفشو گرفته رفته شکایت دختره رو کرده شکایت مرده رو کرده الان ب گه خوری ...

اصلا همین پیگیری کردن ها خودش یه جور امر به معروف ونهی از منکره که باعث کاهش جرم و جنایت میشه.

پس یا دیجی کالا بگرده دنبالش یا بره موبایل فروشی ها

خانوما دعا کنید یا شوهرش معدوم بشه یا به راه راست هدایت بشه

واقعآ تو این شرایط نمیشه زندگی کرد نمیشه خودشه بزنه به بی خیالی

خودتون میتونید تصور کنید فقط تصور کنید شوهرتون با یکی دیگه هم ....

خیلی سخته

براش دعا کنید

اصلا همین پیگیری کردن ها خودش یه جور امر به معروف ونهی از منکره که باعث کاهش جرم و جنایت میشه.

اره بابا جنگ جنگ تا پیروزی

هیچ ادمی نمیتونه خیانت و بپذیره

چطور مردا زنشون حق نداره بدون روسری بره جلوی فامیلاشون ولی خودشون میتونن با هر زن فاحشه ای در ارتباط،باشن

این رابطه داشتن ب ضرر زن و بچه بدبخته دیگه از شکم اینا میزنه میبره برای نفر دوم خرج میکنه لارج بازی ...

آره لعنتی دقیقآ همین کارو میکنه

خدا جفتشون رو بکشه که زندگی یه زن و سه تا بچه رو خراب کردن

2706