2733
2739

هنوزم میدن یا دیگه وقتش تموم شده ؟؟

خدایا ازت میخام مصلحتتو با خاسته ی دل من یکی کنی و این ماه بهم یه نینی سالم بدی آمین 🤲🤲🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واقعا؟ دیگه نمیدنش؟

تا هشت خرداد وقت داری اس ام است و بفرستی

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
2738
تا هشت خرداد وقت داری اس ام است و بفرستی

چجوری چی بفرستم و به چ شماره ایی بفرستم؟

خدایا ازت میخام مصلحتتو با خاسته ی دل من یکی کنی و این ماه بهم یه نینی سالم بدی آمین 🤲🤲🤲
چجوری چی بفرستم و به چ شماره ایی بفرستم؟

۶۳۶۹ به این شماره از شماره تلفن صاحب سرپرست  کد ملی سرپرست خانوار رو بفرست باید براتون پیام دریافت بیاد همین فقط مطمعن شو پیام دریافت اومد

لی

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
۶۳۶۹ به این شماره از شماره تلفن صاحب سرپرست  کد ملی سرپرست خانوار رو بفرست باید براتون پیام دری ...

آها مرسی عزیزم 🙏🌹

بد توضیح دادم 

از موبایل سرپرست خانوار کدملی سرپرست خانوار رو به شماره۶۳۶۹ بفرست .وقتی فرستادی چند دقیقه بعدش پیام میاد 

پیام شما دریافت شد بعد از برسی بهتون اعلام میشه 

همین 

2706