2733
2739
عنوان

بچه ها میشه تو اسم بچه کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 296 بازدید | 35 پست
کمی زود نیس برای اسم بچه؟😂😂 من بچم نهایتا دو هفته دیگه بدنیا میاد هنوز دو به شکیم برا اسم شما هن ...

😆😆😆😆😆به سلامتی خوش قدم باشه بعضیها خیلی عجله دارن😆😆😆😆

ای که گفتی جان بده تا باشدت آرام جان/جان به غمهایش سپردم نیست آرامم هنوز🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کمی زود نیس برای اسم بچه؟😂😂 من بچم نهایتا دو هفته دیگه بدنیا میاد هنوز دو به شکیم برا اسم شما هن ...

اره خب دوستدارم واسش از الان وقت بذارم که هول هولی نشه

2731

این که خوبه شوهر من بدون هیچ آشنایی قبلی تو جلسه اول خواستگاری اسم بچه هاشم مشخص کرد 😂😂😂😂😂 البته الان اولیش تو دلمه

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2738
😆😆😆😆😆به سلامتی خوش قدم باشه بعضیها خیلی عجله دارن😆😆😆😆

اگه الان بچه میاوردم عجلگی بود ولی اسم 😑 خیلیا حتی قبل ازدواجم واسه اسم بچه هاشون تصمیم گرفتن و چنتا اسم زیرسرگذاشتن 

نه دوست دارم بدونم چه اسمایی خوبه که هول هولی اسم انتخاب نکنم

قربونت برم درک میکنم ذروق داری،ولی اینقدر اسم میاد و میره،ادم یهو عاشق یه اسمه بعد یهو ازش زده میشه،تا نی نی نیاد هیچی قطعی نیست،من ان شاءالله نی نیم ۶ماه دیگه دنیا میاد صد مدل اسم انتخاب کردیمو باز پشیمون شدیم،جالبه از دوران عقدمون هم اسم انتخاب میکردیم😁

خدایا خواهش میکنم به زودی روزای خوب و شاد بیان و پایدار باشن
زنده باشن.چی گذاشتید اسماشونو؟

شهرزاد و شهریار انتخاب من بود

ولی شد علی و مائده انتخاب باباشون😐

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤

مهرداد

رهام

رادمهر 

رها 

ماهان 

مهرزاد 

مهرانه 

رها 

راحیل 

محنا 

ماهرخ 

همتا 

کاربر قدیمی هستم 😎😎 از سال ۱۳۹۵ عضوم ،  به تاریخ این عضویت نگاه نکن 🙄🙄  ۱ بار خودم رفتم و کاربریم و تعلیق کردم ،۱ بارم ترکیدم 😐😂🤦‍♀️
2706