2733
2739
خدا نکنه  نعنا و نبات بهش بده هم گرمه دلش آروم میشه هم بهتر میشه

حتما عزیزم.مرسی ازت

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رفتن گذاشتنش رو برانکارد ما هم رفتیم به راهمون ادامه دادیم رفتیم تو فروشگاه برا بچه ها بستنی خریدیم. کلی وقت بعد برگشتیم دیدیم هنوز ماشین اورژانس اونجاس.  دارن گان های ضدعفونی میپوشن. رفتیم جلو پرسیدیم مگه این بنده خدا کرونا داشت گفتن احتمالش هس. دستش که نزدین ما هم گفتیم نه.

خلاصه که اگه خدا ما رو تو اون گرما نمیکشوند بیرون از حونه کی اون بنده خدا رو میدید؟ تو خرابه ی دیوار دار یه جایی که ماشین رو بود و عابر پیاده خیلی به ندرت رد میشد. شاید تا بیان و پیداش کنن فوت میشد طفلک.

دلم براش سوخت. گفتم یعنی اولاد نداره این بنده خدا؟

اینکه نیگن عاقبتمونو به خیر کنه خدا همینه ها. طفلک پیر و فرتوت بود

2731
مرسی عزیزم حتمااااا اینکارو میکنم.ان شاالله نفس شما هم حق باشه پسرم خوب شه

انشاالله به حق اما سجاد که بیمار کربلا بودن همه ی مریضا لباس عافیت به تن بکنن گل پسر شما هم همینطور نگران نباش بد به دلت راه نده طوریش نیس بچه بهش استرس بدی هی بگی جلوش کرونا از استرس هم دمای بدنش میره بالا عادی باش خوب میشه منو بی خبر نزار درخواست دوستی میدم قبول کن حالشو جویا باشم 

2738

ببینید خدا چطوری حواسش به بنده هاش هس؟

ما سه تا زن با سه تا بچه رو چجوری تو گرما و آفتاب میکشونه تو خیابون برای نجات یه پیرمردی که ما اصلا نمیشناسیم‌. خدا اگه بخواد کاری کنه براش مثل آب خوردنه. وگرنه به خدا من صدسال ساعت ۴ پامو از خونه بیرون نمیذارم اونم با یه بچه دو ساله که خیابون میبینه فقط میخواد بدوه. 

تا برگشتم خونه لپام قرمز بود و میسوخت از آفتاب.

چه خوب دعا میکنی دلم خواست منو هم دعا کنی😍

ای قربونت برم انشاالله ته دل شما هم هرچی هست خدا با خیر و صلاح خودش بهت عطا کنه بزرگترین نعمت سلامتیه انشاالله همیشه تنت سلامتو دلت شاد باشه عزیزدلم 

2706