2737
2739

قانون جذب رو نمیدونم!ولی هروقت دخترسه ساله آقام امام حسین (ع)رو‌ صدامیزنمو بجون باباش قسمش میدم محاله دست رد به سینم بزنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

250 تا 500 روزانه

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2738
250 تا 500 روزانه

کالری شمار کرفس رو نصب کردم گفته ۱۸۰۰کالری در روز میتونم بخورم یعنی خودم ۵۰۰تا بش اضافه کنم

قانون جذب رو نمیدونم!ولی هروقت دخترسه ساله آقام امام حسین (ع)رو‌ صدامیزنمو بجون باباش قسمش میدم محاله دست رد به سینم بزنه 
من كالري كه نميسوزوندم هيچي هر روزم پروارتر ميشدم😂

دقیقا مثل من  

کالری شمار کرفس رو نصب کردم گفته ۱۸۰۰کالری در روز میتونم بخورم یعنی خودم ۵۰۰تا بش اضافه کنم

اره عزیزم با شیر دهی انگاری روزانه مرتب پیاده روی میکنی😀

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
من ک نی قلیون شدم حالم ازخودمو زندگیم بهم میحوره با این قیافه قناسم بعدبچه

نگو فدات  

2706