2737
2734
عنوان

شوهرم بهم ویس داد که پشیمونه

4882 بازدید | 85 پست

بهم خیانت کرده و خونه بابام هستم البته از عصری اومدم خونه یکی از دوستام که اونم تنها زندگی میکنه چند روزی بمونم خیلی نمیتونم توضیح بدم تو تاپیک هام هست شوهرم ویس داد رفتی دکتر چی شد گفتم رفتم و زگیل دارم و میدونم باهات چیکار کنم گفتم به اون مامانت بگو نیاد خونه ما اعصاب خودم و خانوادم و بهم بریزه گفت من نگفتم بیاد گفتم پس کی گفت همه جا نشستی گفتی یلدا با من رابطه نداشته من خیانت کردم خیلی پرو میگه خب مگه داشتی من واست میمیردم تو شبا نگام نمیکردی گفتم چرا دروغ میگی گفت من فقط ازت همین و خواستم منم گفتم تو مریضی دست از سر خودم و خانوادم بردار حالم ازت بهم میخوره گفت من ولت نمیکنم گفتم پس گه خوردی میگی طلاق میدم مگه من بازیچه توام وقتی با هزار دلیل طلاق گرفتم میفهمی کلی قربون صدقه و چرت و پرت منم گفت بکشی خودتو دیگه یه اشتباه دوبار نمیکنم گفتم به اون مادر بی حیات بگو خودم مشکل داشتم با همه میخوابیدم دختر مردم و مریض کردم هی اصرار که من نمیدونستم و گفتم من بابت این مریضی نمیگذرم بعدم بلاک خدا میدونه دوباره میخواد از چه خطی پیام بده روحم و مریض کرده خدا لعنتش کنه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

تو همونی که لیست خرید توجیب شوهرت بود؟ 😳خیانت کرد بهت

بخشی از  اون به شدت درون من زنده است                                                        و  بخشی از من برای همیشه با او مرده... 

یه سوال دوسش داری؟؟؟ اگ ک دوسش داری خیلی سخته میدونم چقدر عذاب آوره ودرد میکشی 

اما اگ دوسش نداری واینک خیانت قابل ببخشش نیس اصلاااااا پس خیلی راحت بزارش کنار

میشه برای خوب شدن حال دلم وحل شدن مشکلاتم یه صلوات بفرستین🌹🌺💮🌸❤❤❤💛

وای خدای من😔چقدر دلم شکست با خوندن این جریان خدا بت صبر بده عزیزم اول ازهمه سعی کن خودت رو درمان کنی و سلامتیت رو بدست بیاری بعد جدی ب ادامه رابطت با شوهرت فکر کنی طلاق اینده ی خوبی نداره تو کشور ما و اخرین راهه

ببخشید ک اینو میگم ولی میتونی ی دور شکایت کنی و تا مرز جنون ببری شوهرتو قدرتو بدونه و عین سگ برا برگشتنت واق واق کنه دم خونه ی پدرت و یکم آبروش بره و توهم خیالت راحت بشه ک یکمی از کاراشو تقاص پس داده بعدم زندگیت رو بگیری تو مشت خودت

همینکارو دقیقا کردم ولی بااین تفاوت ک واقعا قصدم جدایی بود نمیدونستم شوهر بی احساسم برا برگشتنم چ کار ها ک نمی کنه

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣
2740

عزیزم خیلی برات ناراحت شدم انشالله خدا کمکت کنه ولش کن حداقل مردای دیگه اول ازدواجشون خیانت نمیکننن چند سال بعد این اتفاق میوفته ولش کن بره به حرفاش توجه نکن مرد زندگیت نیست اصلا هم دوستش نداشته باش چون هیچوقت بادل صاف وعاشقانه نگاش نمیتونی نگاه کنی بیشتر عذابت میده اگه برگردی سر زندگیت بچه داربشی ودوباره همین اوضاع باشه معلوم نیست چند تاخط داره که به قول خودت هردفعه با یکیش بهت پیام میده خیلی ادمه مرموزیه 

خدایا شکرت❤وزن فعلی67 🌺وزن هدف57🌺 عضو گروه ابی💙💙 

خداروشکر کن اول ازدواج شناختیش 

تورو به خدا قسم هرگز نبخشش

هرگزززز برنگرد به زندگیش

جدا شو و شک نکن خدا پشتته

درمورد اون بیماری هم حتما پیش دکتر خوب برو و آزمایش های هپاتیت و هر چیزی که فکر میکنی از طریق رابطه منتقل میشه آزمایششو بده تا خیالت راحت شه

دعا میکنم انشااالله هیچیت نباشه تو سلامتی کامل جدا شو وروحتو درمان کن اصلنم غصه نخور یه کثافت از زندگیت حذف کردی

اسی برام جالب شد 😕

ینی زنی که زگیل میگیره حتمن شوهرش با کسی خابیدا بهش انتقال داده بعدم اومده ب زن خودش انتقال داده 

🙁خاهر منم ۷ ماه پیش زگیل داشت 

الان خوب شدن و اثری نمونده ولی میگم نکنه شوار اونم با کسی خابیده که زگیل گرفته بعدم اومده انتقالش داده خاهرم 🤔..هرچند بهش نمیاد همچین مردی باشه خاهرمم چیزی ازش ندیده

اسی برام جالب شد 😕 ینی زنی که زگیل میگیره حتمن شوهرش با کسی خابیدا بهش انتقال داده بعدم اومده ب زن ...

عزیزم ممکنه به خاطر لیزر هم پیش بیاد ولی اصلی ترین دلیل فقط رابطه جنسی 

2706