2733
2739
عنوان

کیا توش خودشونو کشته بیرونش مردما؟

380 بازدید | 26 پست

شماها هم فامیل بهتون حسودی میکنن؟ من هرجا میرم جلو چشم خودم میگن تو ک شوهرت وضعش خوبه 

شوهرم نعمولیه اونجوری نیس ک بقیه میگن 

امشبی مادرشوهر خواهرم گف شوهرت ک وضعش خوبه یا پسر دایم نستقیم میگ تو دنبال پول بودی از همون اولم 

چی جواب این ادما را باید داد؟ من سکوت میکنم 

مرا عهدیست با جانان💏😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ازلحاظ مالی فکر میکنن ما سرگنج نشستیم،چون شوهرمن هیچوقت وام یا مشکلات مالی رو به هیچکسی نمیگه برعکس بقیه که بااین که خونه وماشین و‌..دارن اما بازم گریه میکنن

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌹
ما  چون هیچوقت غر نمی‌زنیم گله نمی‌کنیم مشکلاتمون رو تنهایی حل میکنیم خوش برخوردیم به هم احترا ...

بابامم حتی توهم زده وضع شوهرم خوبه . خسته شدم دیگ

مرا عهدیست با جانان💏😍
2738

ممممممممممننننننننننننن

چشم همه رو زندگیم درآورده.... اخه صورتمو با سیلی سرخ نگه میدارم... همه حسودیشون میشه فکر میکنن خیلی پولداریم البته بهیچ عنوان من تعریف از زندگیم پیش کسی نمیکنماا ولی خب از طاهر اینجوری قصاوت میکنن... خبرندارن تاخرخره زیرقرض و وامیم و 

چون شوهرمم خیلی خوش سروزبونه همه میگن خوشبحالت چقدرزن ذلیله...درصورتیکی اسیر و برده حرف خانوادشه

خب چ باید کرد؟ بخدا ی النگو طلا خریدم دوتا دروغی هم بهش اضافه کردم ک ابرو شوهرم جلو فامیل نره . همون دوتا النگو ده بار جلومون گفتن . حتی ی فامیلام گریه کرد

مرا عهدیست با جانان💏😍

من😐

فرض کن رفتیم ویلای پدرشوهرم باشوهرم وبچم داشتیم توخیابون قدم میزدیم یکی از این خانومای همسایه وایساد سلام واحوالپرسی کردن من نمیشناختم ولی از روی ادب احوالپرسی کردم

اخرش گفت دختر تو اقبالت خیلی بلنده که باچنین خانواده ای وصلت کردی!

حالا نمیدونن که خانواده شوهرمن یه قرونم بهمون نمیدن😂

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

آی گفتی من ازدواجم کاملا سنتی بوده ولی به عشق بینمون حسودی میکنن هر که میبینه شوهرمو میگه بهش تو که افتادی تو قوطی عسل تو که خوشبحالت شده 

از طرف خودمم بهم میگن تو شوهرت طاقت دوریتو نداره تو که شوهرت ال کرده برات بل کرده 

ولی هر زندگی مشکلات خودشو داره به نظر اینطوری فکر کنن بهتره مردم وقتی نمیتونن سر از زندگیت دربیارن از این حرفا میزنن 

مامان شدم😊
2706