2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انصافا پلوپز لازم میشه دیگگگگه  بوفه ظرف و اتوپرس و چرخ گوشت استفاده نمیشه

نههه مگه میشه چرخ گوشت استفاده نشه؟

اصلا ادم نمیدونه گوش چرخ کرده های بیرون گوشت چیه شستن یا نه

اشتباهات گذشته ی کسی رو به یادش نیار وقتی داره تموم تلاششو میکنه عوض شه
2731

ببین من خودم چای ساز و سماور و همه کاره و سرخ کن و ماکروویو و گاز فرم رو تاحالا اصلا استفاده نکرده بودم و ب نظرم همشون اضافین...

حالا ب لطف قرنطینه از ماکرو و فر گازم یکم استفاده کردم نمیشه گفت چی بدرد مخوره یا چی لازم نیست هرکسی یه سبک زندگی داره مثلا دوست من فقط با چای ساز چای میخورن ولی ما ...

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣
من بعد ۱۲سال میخوام اتوپرس بخرم ولی هر وقت تصمیم گرفتم گرون شد😂😂

من که گذاشتم زیر تخت یه سانت هم خاک روش نشسته

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
چرخ گوشت آب میوه گیری چرخ خیاطی سماور سرخ کن 

من تو اینا فقط سماورو تا حالا اصلا استفاده نکردم

سرخکنم خیلی کم‌

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....
2738
انصافا پلوپز لازم میشه دیگگگگه  بوفه ظرف و اتوپرس و چرخ گوشت استفاده نمیشه

اتو پرس ک فوق العاده است

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣

😑 بخار واپز

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
پس چجوری خورد میکنی؟  خودت ک خیلی سخته و دنگ و فنگ داره

اصلا سبزی نمیگیرم سالی ده بسته مادرشوهرم میده و ده بسته هم مامانم 

بیشتر وقتا هم نصفشون میمونه و میریزم دور چون بلد نیستیم درست کنیم 

هیچوقت تو زندگیتون با یه وکیل بحث نکنید
ساندویچ ساز. میوه خشک کن. هواپز. بخارپز. البته بستگی به خودت داره که از کدوما استفاده نکنی

میوه خشک کن ک خیلی خوبه ولی من ندارم

2706