2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خدا از زبونت بشنوه.تيغه ي بينيشم تشكيل شده.شما عكس ني نيتو بده

عزیزم ان شالله به حق علی بچه سالمه . ولی من تو اینستا پیج دکتر صدری رو دنبال میکنم . اون درمورد سونو ان تی یه توضبحاتی داده .البته من وارد نیستم ولی با توحه به توضیحاتی که اون داده به نظر من اون قسمت سیاه رنگ پشت گردن که تو عکس کاملا سیاهه یکم بیشتر از حالت عادی پهنه .‌ ممکنه من اشتباه بکنم یا اینکه خودشش خود به خود خوب بشه

فقط خودم میدونم چه لطفی بهم کرد که این بچه رو نصیبم کرد
عزیزم ان شالله به حق علی بچه سالمه . ولی من تو اینستا پیج دکتر صدری رو دنبال میکنم . اون درمورد سونو ...

اره گلم ميدونم ٥هم مقدار زياديه ...اما بودن كساني كه با ان تي٧ هم جنين شون سالم بوده.توكل ب خدا .چاره اي ندارم😔😓

2740
اره گلم ميدونم ٥هم مقدار زياديه ...اما بودن كساني كه با ان تي٧ هم جنين شون سالم بوده.توكل ب خدا .چار ...

آفرین توکلت فقط و فقط به خدا باشه 

چاره دیگه ای نداری کاری از  دستت بر نمیاد . برات دعا میکنم عزیزم . منم هفته دیگه غربالگری دارم ان شالله که همه نی نی ها سالم باشن

فقط خودم میدونم چه لطفی بهم کرد که این بچه رو نصیبم کرد