2737
2739
عنوان

موقع زایمانم به بچه اولم چه هدیه ای بدم؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1531 بازدید | 77 پست
اخه دوچرخه داره لپ لپم اصلا نمیتونم بخرم براش به کاکائو حساسیت داره بعدم ۲ سالشه با خوراکی گول نمیخو ...

منم برا پسرم‌چند تا چیز‌مختلف گرفتم

خورده ریزه هایی که دوست داره

مداد رنگی‌و استیکر و لپ لپ و آدامس مک‌کویینی که عاشقشه و کامیون‌و لباس و سی دی و ...

همه رو هم کادو کردم قایم کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخی یادخودم افتادم😍😍😍

دختر منم وقتی ب دنیا اومد پسرم دوسال و دوماهش میشد

بهترین چیزی ک دوست داشت ماشین آمبولانس و شکلات بود هروقت میومد ب شکمم دست میزد میگفتم آبجی میخواد برات آمبولانس بیاره شکلات بیاره چقدددد شکممو بوس میکرد😍😍😍

شماهم بهترین چیز رو بهش بدین و سعی کنید یه کاری کنید ک انتظارش رو بکشه تابراش لذت بخش تر بشه

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2731
اره تازه چند بارم خرید واسم میذاشت تو لباسش میگفت وااای بیا ببین اجی برات چی اورده 

چندسالت بود ک یادته؟؟😐

چ مامان دانایی

چ حافظه ی درخشانی😆

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2738
چقدر ایده ات رو دوست داشتم واقعن خوب بود جشن خاهر شدن خدا بچه هات رو حفظ کنه

ممنونم عزیزم

خدا عزیزانت رو برات نگه داره🌹

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️
اره تازه چند بارم خرید واسم میذاشت تو لباسش میگفت وااای بیا ببین اجی برات چی اورده 

چند سالت بود؟ باورت میشد؟

من‌الان‌یه وقتایی بهش میگم‌نی نی‌میگه داداشمو خیلی دوست دارم‌میگه نی نی که نمیتونه حرف بزنه اده به ده میکنه فقط

یا میگم‌چی دوست داری برات بخره میگه اون که نی‌نیه‌نمیتونه

من برای دخترم قطار خریدم خیلی دوست داشت چند روز بعد تولد پسرم برای دخترم کیک خریدیم و خونه رو تزیین ...

باریکلا

باریکلا

🌹🌹🌹🌹

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️
چندسالت بود ک یادته؟؟😐 چ مامان دانایی چ حافظه ی درخشانی😆

نزدیک چهار سالم بود دفه اول کتاب قصه و مداد رنگیو خمیر بازی خریده بود از ذوقم تا یکسال هر کار میکرد بازشون نمیکردم میگفتم میخوام یاد بگیره با هم بازی کنیم اونوقت بازش کنم

وای خیلی کار باحالیه حتما یادم باشه انجامش بدم

ان شالله

2706