2733
2734
عنوان

نظرتون راجب

126 بازدید | 11 پست

دوستای قشنگ مهربونم نظرتون راجب امضام چیه اینوبخاطرعده بسیارکمی که به بقیه توهین میکنن گذاشتم اگه بده عوضش کنم☺😍

دوستای مهربونم لطفاواسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستین انشالله به تمام خواسته هاتون برسیدوهمیشه دلتون شادولبتون خندون باشه  

نظری ندارم

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنویس میزنم تو دهنت😂

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2731
بنظرم خیلی امضات زشته دست کمی ازون وحشیها ک میگی نداره

واقعامن دوروزه اومدم همش بهم حمله وتوهین شده اعصابم خیلی خوردشدکه اینونوشتم وگرنه من به همه سعی میکنم احترام بذارم

دوستای مهربونم لطفاواسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستین انشالله به تمام خواسته هاتون برسیدوهمیشه دلتون شادولبتون خندون باشه  

این که اینجا جای ادم های باشخصیته شکی نیست! ولی با عرض معذرت امضات خیلی بد لحن و توهین امیز بود!!

چون اولا معیار باشخصیت بودنی که خودت گفتی رو نداشت!

ب حیوانات توهین کردی! حیوانات خیلی مهربونتر از ادمان درست نیست برای رفتارهای زشت حیوون هارومثال زد

و اینکه سرشار از کلمات توهین امیز بود

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍

چشم مرسی بابت نظرات ارزشمندتون الاپاک میکنم 

واقعامن دوروزه اومدم همش بهم حمله وتوهین شده اعصابم خیلی خوردشدکه اینونوشتم وگرنه من به همه سعی میکن ...

درسته ولی بچه های سایت اینقدرا هم ک میگی بی ادب نیستن

من یکساله عضوم،اگه همه باهات برخورد کردن شاید جملاتی ک استفاده میکنی خیلی تنده

تا از مرگ نترسی،عاشق تک تک روزهای زندگی ات نمیشوی😍💜💚❤💛
2738
درسته ولی بچه های سایت اینقدرا هم ک میگی بی ادب نیستن من یکساله عضوم،اگه همه باهات برخورد کردن شاید ...

نه اصلاهیچ حرف توهین امیزی  نزدم بچه هاخیلی گلن ولی بعضی ازکاربرانمیدونم فازشون چیه همش توهین میکنن

نه اصلاهیچ حرف توهین امیزی  نزدم بچه هاخیلی گلن ولی بعضی ازکاربرانمیدونم فازشون چیه همش توهین م ...

کلا نسبت بهشون بی اهمیت باش

گاهی مشکلات ادما اینقد زیاده ک تو این جور جاها سعی میکنند عقده گشایی کنند  

تا از مرگ نترسی،عاشق تک تک روزهای زندگی ات نمیشوی😍💜💚❤💛
کلا نسبت بهشون بی اهمیت باش گاهی مشکلات ادما اینقد زیاده ک تو این جور جاها سعی میکنند عقده گشایی کن ...

چشم کاملاموافقم همینکارومیکنم امضاموعوض کردم عزیزم❤