2737
2739
عنوان

شوهرکمک کمک

200 بازدید | 24 پست

8ساله ازدواج کردم تاحالا نشده شوهرم ابراز علاقه کنه به کی بگم که دلم توجه وابراز علاقه از طرف اونو میخواد ما سنتی ازدواج کردیم همش میگم شاید دوسم نداره پیش خودم میگم اگه با کسی که عاشقم بود ازدواج میکردم شاید اینجوری نمیشدباهام اصلا حرف نمیزنه ،ابراز علاقه نمیکنه همش تو خودشه خسته شدم دیگه کسی راهکاری داره؟

تو مساعل دیگه ی زندگی چطوره???تا خالا با خودش دراین مورد حرف زدی?

خدایا شکرت بخاطر پسر گلم...و همسر خوبم...همیشه دوست دارم بانظراتم بقیه رو خوشحال کنم و واقعا کمک کنم.امیدوارم بتونم اینکارو براتون بکنم

درونگرا.باید بره مشاوره.خودت هم پر شر و شور باش.شیطنت کن

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عاشقانه یعنی چی؟! یعنی رفت و آمد تا احساس کنی برات مناسبه دور از چشم خانواده 

سنتی یعنی رفت و آمد برای پیدا کزدن وجه اشتراک و علاقه با نظارت خانواده 

شما روش آشناییتون خوب نبوده ربطی به سنتی بوذن نداره

از محبت خار ها شل میشود😎✌️
صدبار بهش گفتم اما انگار نه انگار

خب اگ مطمعنی با کارای دیگش نشون میدع دوست داشتنشو.خرج زندگیو میده.نگرانته.یا هرچی دیگه.پس بدون بلد نیس.یاد نگرفته.شوهرم منم کلا اهل ناز کشیدنو حرفای عاشقانع نیست.بلد نیس بگع.

خدایا شکرت بخاطر پسر گلم...و همسر خوبم...همیشه دوست دارم بانظراتم بقیه رو خوشحال کنم و واقعا کمک کنم.امیدوارم بتونم اینکارو براتون بکنم
خب اگ مطمعنی با کارای دیگش نشون میدع دوست داشتنشو.خرج زندگیو میده.نگرانته.یا هرچی دیگه.پس بدون بلد ن ...

تومریضی خیییییییییلی نگرانه وهوامو داره هروقت قهر میکنم نازمو میکشه اما من زبونیم نیاز دارم نه فقط عملب البته دوتاش باهم باشه عالیه

2738
تومریضی خیییییییییلی نگرانه وهوامو داره هروقت قهر میکنم نازمو میکشه اما من زبونیم نیاز دارم نه فقط ع ...

خوبه دیگه اکثر مردا همینطورن شوهر منم همینه ولی من دیگه بهش نمیگم باهم خوبیم ولی از اون مردایی که عاشقانه با زنشون باشن نیست فکرکنم این چیزا برا تو فیلما س😐

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
شما ازدواجتون سنتی بود؟

آره عزیزم....خیلی از دوستی قبل از ازدواج خوشم نمیومد

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
اخه پیش خودم میگم شاید اگه خودش عاشقم میشد ابراز علاقه میکرد تاحالا حتی بهم نگفته دوست دارم

ببخشید میپرسم رابطتون چطوره منظورم رابطه جنسی هست؟!....ببین شوهر منم اصلا بهم نگفته دوست دارم ولی خب با رفتارش بهم نشون میده من حس میکنم بین ما عشقی نیست فقط دوست داشتنه ولی من راضیم اینطور خیالم راحته اگه ی روز بخوام میتونم ترکش کنم و دوباره به زندگی ادامه بدم و وابستش نیستم

تومریضی خیییییییییلی نگرانه وهوامو داره هروقت قهر میکنم نازمو میکشه اما من زبونیم نیاز دارم نه فقط ع ...

خب پس دیگه ناراحت نباش.تو محبت کن.همینکع هواتو داره مراقبته.ینی دوست دارم.تازع عشقای ای مردا بیشتر میارزه.با عمل بهت مبگن دوست داریم.ن فقط حرف

2706