2752
2734
عنوان

دوستان عزیزی که شرکت کردند

| مشاهده متن کامل بحث + 1262 بازدید | 238 پست

بچه ها امشب منو هم لایک کنین بیام

اگه یه وقت نیومدم یادتون نره برام دعا کنین 

اسمم زینب دعا کنین مشکلم هرچه زودتر حل بشه

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام عزیزم امروز 15 خرداد ساعت 11 ختم سوره واقعه داریم . دوست داری شرکت کن. حاجت روا و التماس دعا

ممنون که اطلاع دادی جانم 

راس ساعت ۱۱ سوره واقعه رو یه بار میخونیم ؟

میشه یه صلوات مهمونم کنی 😊  ، ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ ، خدا جونم واسه داده هات و نداده هات هزار مرتبه شکررررت 🙏🙏🤗🤗

بچه ها برا یه زندانی دعا کنین زودتر آزاد بشه

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 

خوندم همگی حاجت روا بشین ب حق این شب و ب حق همین سوره ان شاءالله

2706