2733
2734
عنوان

دوستان عزیزی که شرکت کردند

| مشاهده متن کامل بحث + 1262 بازدید | 238 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توهم عکس پروف گزاشتی تایدنمیشه یانه کلانزاشتی؟؟😩

من ازدیروزگزاشتم هنوتاییدنشده

حرف حساب اگربه وقتش نزنی...بعدش میشه زراضافه:/فلسفه بودن  بعضی هامثل کاسه توالته:/فقط واسه گوه خوری انتخاب شدن:|
2731
2740
توهم عکس پروف گزاشتی تایدنمیشه یانه کلانزاشتی؟؟😩 من ازدیروزگزاشتم هنوتاییدنشده

وای منم میخام عکس عانخ ماهو بزارم تایید نمکنه😐💔

دوستان من قیافم شبیه عکس پروفایلمه پس پشمات بریزه حاجی😂😂😂هرکیو خاستی نفرین کنی تگم کن،اسممو نپرسین فقط دوستام میدونن.😑
بله عزیزم اینجا هرکسی کامنت گذاشته ان شاءالله به لطف خدا صداش میزنم یا پیام میدم

مرسی عزیزم😍💜

حرف حساب اگربه وقتش نزنی...بعدش میشه زراضافه:/فلسفه بودن  بعضی هامثل کاسه توالته:/فقط واسه گوه خوری انتخاب شدن:|
وای منم میخام عکس عانخ ماهو بزارم تایید نمکنه😐💔

عع😐😂

نه برای من چهره چیز خاصی نیس تاییدنمیکنه😴

عع😐😂 نه برای من چهره چیز خاصی نیس تاییدنمیکنه😴

من چن تا ژست مختلف ازش گزاشتم گفتم شاید اینجا بد افتاده تایید نمیکنه))):😂

دیگ رفتم عکس گل و طبیعت گزاشتم باز رد کرد

دوستان من قیافم شبیه عکس پروفایلمه پس پشمات بریزه حاجی😂😂😂هرکیو خاستی نفرین کنی تگم کن،اسممو نپرسین فقط دوستام میدونن.😑
من چن تا ژست مختلف ازش گزاشتم گفتم شاید اینجا بد افتاده تایید نمیکنه))):😂 دیگ رفتم عکس گل و طبیعت ...

😂😂😂....

نه فک کنم سایت مشکل داره شانس ما😥

نه فقط 5 شنبه ها   ولی شما میتونی بخون هرشب سرساعت معین بخون خیلی خوبه خیلی وضع مالیت از این ر ...

عزیرم شما حاجت گرفتی؟

۹۹/۹/۹ من به بزرگترین آرزویم میرسم الـ💋هی هزاران با شکرت💐💐💐💐💐💐
2706