2737
2739

؟؟؟؟

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

چون ناشی از تغییرات هورمونیه چندان دست خودت نیست اگه مبتلا شدی باید بری پیش مشاور یا پزشک راهنماییت کنه

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

گرمیجات بخور.حتما بخودت برس.حرص مهمونی و سیسمونی و اینا رو هم نخور.هرکی هم هر توصیه ای در مورد خوردن خوابیدن وزن گیری و رنگ روی بچه و.... اینا گفت.بگو نگران نیستم تحت نظر متخصصه

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فقط فقط آدمایی دورت باشن که کنارشون آرامش داری، نه که یکی بیاد هی بگه فلان کن فلان نکن شیرت کمه بچت لاغره چاقه فلانه... 

هر چی دورت خلوت تر راحت تر.. 

به شوهرت بگو کنارت باشه بجه رو بگیره بخوابی.. خواب خیییییلی مهمه خیییییلی 

2728

امیدوارم تو ژنت نباشه، ژنتیک و سابقه قبلی افسردگی، اضطراب شدید احتمالش رو قوی میکنه. مهمتر از همه کمک اطرافیان و محبت همسرته و اینکه کسی ازت قدردانی کنه. تغذیه و خواب خوب تا جایی که امکانش هست رو حفظ کن 

روانشناس بالینی و روان درمانگر...  علاقه و تخصص من کمک به کسانی که در این وانفسای مد و زیبایی اعتماد به نفس خود را از دست داده، به اندازه کافی خود را زیبا و دوست داشتنی نمیبینند...
گرمیجات بخور.حتما بخودت برس.حرص مهمونی و سیسمونی و اینا رو هم نخور.هرکی هم هر توصیه ای در مورد خوردن ...

اوه اوه نگو که دلم خونه 😥😥😥هرکی ازراه میرسه به بچه شیرخودتو بده بابا آی عالم وآدم فکش ضعیف نمیگیره 

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

مادر شوهر لعنتی بی‌شعور خرافاتی من تا 40 روز نذاشت برم بیرون حتی به  مرگ هم فک میکردم دوست داشتم بمیرم 

شوهرم کنارم نبود 

الان بچم یک سالشه هنوز حالم خوب نیست 

هیچ وقت نمیخوام دیگه بچه بیارم از بس لگاین زن نابودم کرد 

فقططططط یکی بیاد پیشت که اعصابتون بهم نریزه 

خودت با شکم پاره کارات کنی خیلی بهتره تا یه آدم مزخرف بیاد پیشت

من بچم یه سالشه هنوز روزی 1 ساعت به خاطر اتفاقایی که برام افتاد گریه میکنم 

امیدوارم تو ژنت نباشه، ژنتیک و سابقه قبلی افسردگی، اضطراب شدید احتمالش رو قوی میکنه. مهمتر از همه کم ...

متاسفانه هس 😣

2738
متاسفانه هس 😣

کدومش؟ ژن یا سابقه افسردگی

روانشناس بالینی و روان درمانگر...  علاقه و تخصص من کمک به کسانی که در این وانفسای مد و زیبایی اعتماد به نفس خود را از دست داده، به اندازه کافی خود را زیبا و دوست داشتنی نمیبینند...
هردو

ببین دوره های قبلی افسردگیت با چه چیزایی همراه بوده؟ مثلا فعالیت کم، کمبود خواب، مشکلات و حساسیت های بین فردی، نشخوار فکری، تنهایی و... کدوم اینا رو افسردگیت و شدتش اثر داشته، افسردگی های قبلیت با چی شروع شده و با چی خوب شده، و برای اینها حل مسئله و چاره سازی کن. خیلی خلاصه گفتم ولی در کل کلییی راهه 

ببین دوره های قبلی افسردگیت با چه چیزایی همراه بوده؟ مثلا فعالیت کم، کمبود خواب، مشکلات و حساسیت های ...

من وسواس فکری داشتم که با دارو رفع شدبعد بازم اومد سراغم نتونستم برم دکتر چون دنبال بچه بودم خلاصه این وسواس فکری تودوران بارداری زیاد شدکم شد الانم دو سه روز فقط دلم گریه می خواد همه هرچی میگن ناراحت میشم می خوام گریه کنم بی اشتها شدم

من وسواس فکری داشتم که با دارو رفع شدبعد بازم اومد سراغم نتونستم برم دکتر چون دنبال بچه بودم خلاصه ا ...

ببین حتماً روان درمانی رو با روانشناس خوب ادامه بده، استرس برای دوران بارداری سمه. وسواس، افسردگی، اضطراب و حساسیت های بین فردی باعث آسیب میشن. بچت هم آمادگی و زمینه ابتلا به این مشکلات رو پیدا میکنه چون هر چی تو خون توئه، وارد خونش میشه. بعد تولد هم احتمالا سخت تر آروم میشه و گریه هاش بیشتره. همین مسئله 

همین مسئله تعامل باهاش رو سخت تر می کنه و تو خسته تر و افسرده تر میشی... از نون شب واجبتره پیگیری درمانت. روان درمانی، نه دارو

همین مسئله تعامل باهاش رو سخت تر می کنه و تو خسته تر و افسرده تر میشی... از نون شب واجبتره پیگیری در ...

الان دنیا اومده بچه ۱۳ روز داره افسردگی یواش یواش میادسراغم نمیتونم برم بیرون به چن دلیل عمل کردم درد دارم نوزاد شیرخودمو میخوره نمیتونم ببرم یا بزارم پیش کسی و شوهرم بفهمه مسخره ام میکنه پیش همه 

2706