2737
2734

مادرم گاهی اوقات ک گرد و خاک باشه یا حرص زیادی بخوره تنگ نفس میشه منم میگم واقعا مراقب باشه ک کرونا نگیره خطر ناک .. خیلیی بهش وابستم .‌ قبول دارم یکمی زیادی وسواس شدم رو بهداشت و نظافت و تمیزی .. امروز خونوادگی رفته بودیم ی جایی بعد سوار آسانسور ک شدیم فامیلمون فقط ی لحظه با دستش در و باز کرد .. ی چند دقیقه بعدش حواسم نبود منه احمق باهاش دست دادم .. اومدم نشستم تو ماشین دستم و با اسپِری ضد عفونی دست تمیز کردم ولی یادم رفت دور شیشه ی اسپری رو  ک با دستم گرفته بودم تمیز کنم .. بعدش مامانم اسپری رو گرفت ودستش و تمیز کرد ی ساعت بعدش خواست بیسکوییت بخوره .. گفتم نکن مامان صب کن من یادم رفته بود شیشه رو تمیز کنم دوباره دستت و تمیز کن بعد بخور .. شروع کرد دعوا کردن ک وسواس گرفتی و چی و ازین حرفا .. بیسکوییت هم خورد .. 

کاربر سابقم .. خودم خواستم بترکوننم ..😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وسواس داری ناجور

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
این ک خوبه مامان من رفته بود ختم بعدش موقع تشییع جنازه فهمیده بود طرف ب خاطر کرونا مرده دارم سکته می ...

آییی خدا کِی تموم شه این بیماری لعنتی راحت شیم

2738
منم دقیقا مث توام وای .ولی اینو فهمیدم ک استرس و حساسیت بیجاست

خب چیکار کنم دست خودم نی .‌ ولی اینک در شیشه رو نشسته بودم واقعااا این کارو نکرده بودم و کثیف بود کسی باور نکرد

خب چیکار کنم دست خودم نی .‌ ولی اینک در شیشه رو نشسته بودم واقعااا این کارو نکرده بودم و کثیف بود کس ...

خب اخه معلوم نیست اون شیشه کرونایی شده باشه ک یه چیزایی روهم باید دیگ بسپریم ب خدا 

بچه ها خوردن ویروس اون رو از بین می بره اسید معده خیلی قویه.  ویروس نباید وارد ریه و چشم و گوش بشه که به ریه راه دارند 

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم