2737
2739

سلام تعطیلات عید فطر خونه مادرشوهرم اینا بودیم قبل عید ، بعدش همه باهم یعنی منو شوهرم و پدرشوهر مادرشوهرم رفتیم خونه مامانم اینا ک مثلا پدرشوهر مادرشوهرمم یه حالی بپرسن ازشون...خلاصه اونا رفتن و ما موندیم تلفن خونمون زنگ زد مامانم گوشی رو برداشت خالم بود بهش گفت ک اره فلانی ها اومدن اینجا...مامانم گوشی نو خریده گوشیش دست شوهرم بودم داشت نگاش میکرد یهوو از خالم پیام اومد که مگه اونا روزه نمیگیرن ک اومدن اونجا!!(مامانم شون یه شهر دیگه ن)) اونا ک جوونن و فلان...یعنی آب شددددم....مطمئنم شوهرم پیامو خونده بماند ک چقدر از خالم دلخورم...از موقعی هم ک اومدیم شوهرم گرفته ست تو خودشه هیچی نگفته ولی میدونم ناراحته چیکا کنم

دوستت دارم و همین جمله خبری کوتاه؛ بزرگ ترین خلاصه تمام عاشقانه های جهان است.  

امان از دست ادم فضووووول به کسی چه کی روزه میگیره آخه واای....شوهرت حق داره ولی زیاد بزرگش نکن  دلخوری بدی پیش بیاد ولی به مادرت بگو تدکر بده خالت

یادگرفتم روی پای خودم وایسم چون موقع سختیا  دیگه کسی دورم نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

هیچی.چیکار کنی؟گفته روزه نمیگیرید؟بگو نه

.مگه روزه نگرفتن از دل شکستن گناهش بیشتره؟

این حرفای الکی چیه بزرگش میکنید

من هرکی بپرسه میگم نه.تعارف که نداریم با کسی.معدم مشکل داره خدا اجازه میده نگیرم.پس به بندش چه ربطی داره؟

میگم ک قبل عید

آها به خالت جلو شوهرت تذکر بده به اون ربط نداره

حق داره شوهرت ناراحت باشه