2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اگ دوس پسرته بره ب درک مطمئن باش دنبال بهونه بوده توم کات کن باهاش

💞در تاریخ 99/9/9ب تموم ارزوهام رسیدم 💞تیکر عروسیمه💑💍همســرمهمه کسمه دردش ب قلبم😍میشه برام صلوات بفرستین❤ببخشید دوستان من اعلاناتم زیاد ممکن نبینم  فک نکنید بی ادبیه...🙏❤🍬🌟     ❌🔴درخواست دوستی🔴❌ لطفا منو تو تاپیک حس شیشم تگ نکنید نی نی یار تذکر دادن بهم...🙏❤🍬🌟

اصلا نه زنگ بزن نه پیام بده چون بیشتر مصمم میشه به کارش بیخیال شو خودش بخوادمیاد

نخوادم اومدن با اصرار تواررشی نداره علاقش ازبین میره و بازم میه

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤

منم اصولا دست به بلاکم خوبه.فکر کن .دوس دوران دبیرستانم با چه سختی شمارمو گیر آورده که فوت مامان بزرگمو تسلیت بگه . من جواب که دادم بعدش بلاکش کردم😑

این موضوع کاملا عادیه برام😅 برای شفا گرفتنم دعا کنید😂😂😂😂

بی اعتنا باش اگه برگشت مال توعه اگه ن ک هیچوقت مال تو نبوده😐

چ شاعرانه حرفیدم🙄🧐

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2706