2737
2734
عنوان

کیس ازدواجی

546 بازدید | 77 پست

سلام به همه دوستان من یه پسرم حتما میپرسین اینجا چیکار میکنم؟! من خیلی اتفاقی با این سایت آشنا شدم و از روی کنجکاوی متوجه تاپیکای سایت شدم و بعضی تاپیکا برام جالب بود تا جایی که یه فرم تاپیک رو مرتبا در قالب های گوناگون میخوندم و برادرانه تصمیم گرفتم تا این متن رو براتون بنویسم. خداشاهده که هیچ قصد و غرضی هم ندارم! عموما تاپیکای زیادی می دیدم حول محور این موضوع که 《چرا خواستگار ندارم؟》 《چرا شوهر نیست؟》 《چرا مردها اینجوری اند؟》 《چرا شوهرم به من محل نمیزاره؟》 《چرا پسرا انقد فلان اند و اینا...》 و این تاپیک ها با این توضیح که من از خودم خوشم نمیاد و اعتماد بنفسمو از دست دادم و این حرفا شروع و با دلداری دوستان تموم میشد و جالبتر اینکه توی دخترای اطرافمم از این حرفا پره و من متوجهش شدم خواستم بهتون بگم که دنیا اونطوری که شما فکر میکنین نیست! تمام فکر آقایون قطعا رسیدن به یه همسر مناسبه ولی چون وضعیت اقتصادی مملکت داغونه و بیکاری مثه قارچ داره زیاد میشه هیچ پسری جرئت ازدواج نمیکنه و این دلیل بر این نیست که پسرا دنبال دخترا نیستن هستن ولی نمیتونن بهشون دستیابی پیدا کنن البته دلیل دوم هم سختگیری بیش از حد خانواده هاست نمونه ش رفیق خود من بود که شرایطشم خوب بود رفت خواستگاری یه دختری که اگه شما بزرگواران با اون قدرت بالای زیبایی سنجی تون میدیدینش قطعا نمره ی معمولی بهش میدادین پدر دختره یه مهریه تعیین کرده نزدیک ۲/۵ میلیارد که رفیق من کلا قید ازدواجو زد و البته اونقدر تجربه داره که زیر بار همچین تعهد خطرناک و سنگینی نره من و این رفیقمو تو یه خونه شخصی با ۸۰۰ هزار تومن وسیله(تشک و گاز دست دوم و وسایل آشپزی و اینا) داریم زندگی میکنیم اونوقت دخترای الان میخوان حداقل ۱۵۰ میلون جهاز اول زندگی داشته باشن این خود مائیم که داریم با رفتارا و رسما و قوانین غلطمون باعث نابودی خودمون میشیم محیط کار من هم یه محیط مختلطه و خانمای زیادی توش هستن و من میبینم بعضیاشون که حتی شوهرم دارن با اون مردی که متاهله ساعت ها گل میگن و گل میشنون بعد شما انتظار دارین این آقا و اون خانوم که از لحاظ روانشناسی ارضا شده با اخلاق خوش و ذوق و شوق بره سراغ همسرش؟ همچین چیزی امکان نداره پس چقدر خوب میشد که ماها خصوصا خانم ها حجب و حیا رو به معنای واقعی توی جامعه ای که توش هستیم احیا کنیم زنده کنیم تا به خانواده های دیگران آسیب نزنیم سعی کردم خیلی کلی بگم در ضمن یکی از بزرگترین اشکالات شما عزیزان اینه که اعتماد بنفستون (بعضیاتون البته) خیلی کمه شماها فکر میکنین که دیگران برای شما ارزشی قائل نیستن(بازم میگم بعضیاتون) ولی اینو بهتون بگم تو چند سالی که دانشگاه بودم و بعدا هم محیط کار توی خوابگاه و جاهای دیگه روزی نیست که بحث شما عزیزان نباشه😂 پسرا اوناشون که اهل دل اند هدفشون زدن مخ دختراست اوناشون که اهل نماز روزه ان هدفشون بازم رسیدن به دخترا در چارچوب قانونه😂 یه پسر همیشه به ازدواج فکر میکنه یه مرد متاهل همیشه به خانمش فکر میکنه و براش خییییلی اهمیت داره این شما هستین که با رفتاراتون و نداشتن اعتماد بنفستون باعث ذلت خودتون میشین ... مرسی از اینکه به حرفام گوش دادین باور کنین قصدم فقط انگیزه دادن به دوستایی بود که حس کردم متوجه ارزش و جایگاه بالاشون نیستند.🌷

زیاده 

یکی در حد دو خط برا من خلاصه کنه لطفا

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من فکر کردم خودت کیس مورد نظری  

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید
2738

حرفای خوبی نوشته بود بخونید

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

چه جالب گفتی یه تیکشو☺☺☺😊

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

حرفای خوبی زدین

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696
2706