2733
2734
عنوان

توروخدا واسم دعا کنین

135 بازدید | 28 پست

سلام من یه خاستگار سمج دارم که دست از سرم برنمیداره پدرم راضی بهش نیست مدام پیام میده تهدید میکنه فحشم میده میگ دوسم داره ولی اخلاق نداره فک نکنم ب این زودیا دس از سرم برداره من 18 سالمه اگ اینجور باشه خیلی موقعیتا رو از دست میدم تورخدا دعا کنین اگه راه حلی هم هس بگین   

سی که هنوز وارد زندگیت نشده خودشونشون داده برو شکر خدا کن 

از وقتی دلمون خواست یه فرشته خدایی به دلمون بیاره.هرروز هر ثانیه رو لحظه ب لحظه انتظار کشیدم ماه اول ماه دوم ماه سوم ماه چهارم .....یه روز عقب مینداختم ذوق مرگ یه هفته قبل پریودی استرس روز شماری میکردم اما الان ریلکس ........به مرحله ای رسیدم که فقط ریلکسم خودمم همیشه میگفتم مگه میشه کسی ریلکس باشه.دقیقا 16روزه عقب انداختم بی بی چک منفی با چه ذوقی گفتم شاید بی بی منفیه برم ازمایش ... ازمایش دادم منفیه برام مهم نیست به این حرف رسیدم که خدا میگه من به موقعه نی نی تو دلت میزارم پس اگر پریود شدی گریه نکن یا اگر عقب انداختی خوشحال نباش تا من نخوام نمیشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همون بهتر که بابات  اضی نیست بلاکش کن بره گمشه

از وقتی دلمون خواست یه فرشته خدایی به دلمون بیاره.هرروز هر ثانیه رو لحظه ب لحظه انتظار کشیدم ماه اول ماه دوم ماه سوم ماه چهارم .....یه روز عقب مینداختم ذوق مرگ یه هفته قبل پریودی استرس روز شماری میکردم اما الان ریلکس ........به مرحله ای رسیدم که فقط ریلکسم خودمم همیشه میگفتم مگه میشه کسی ریلکس باشه.دقیقا 16روزه عقب انداختم بی بی چک منفی با چه ذوقی گفتم شاید بی بی منفیه برم ازمایش ... ازمایش دادم منفیه برام مهم نیست به این حرف رسیدم که خدا میگه من به موقعه نی نی تو دلت میزارم پس اگر پریود شدی گریه نکن یا اگر عقب انداختی خوشحال نباش تا من نخوام نمیشه
2738

بی اعتنا باش نهایتا یکی دوماه پیام بده تمیوم میشه بخیال باش.بزارش رو لیست سیاه چطور نمیشه بلاک کرد بلاک کن رو گوشی خودت مامانت بابات هرکی میدونی پیام میده بلاک کن

بگو شکایت ازت میکنم اگه ترسید دست برداش که هیچ وگرنه به پدرت این موضوع رو مطرح کن که بره کارا شکایتو انجام بده یا اگه شماره وآدرس خونه این خواستگارو دارید به پدرو مادرش وخانوادش بگید داره پسرتون ایجاد مزاحمت میکنه هشدار بدین یادست برداره یا درصورت مزاحمت دوباره حتمن حتمن شکایت میکنم من خودم خواستگار سمج داشتم ول نمیکرد پسره میگفت زنه هرکی بشی بگو زندگیشو آتیش میزنم اسید میپاشم کاری میکنم تو آیینه نگاه کنی هزار بار بگی گه خوردم وفلان وبهمان زندگیتو خراب میکنم پدرم مطرح کردم پدرو مادرم رفتن درخونه پسره مامانش گفت غلط کرده پسرمون هیچ گهی نمیخوره اینا اومده بودن خونمون خواستگاری ادرسم براتحقیق داشتیم بعد باباش پسرشو صدازد گفت چه گهی خوردی منم تو ماشین بودم اومدم گفتم تهدید میکنه باباش لگد زد پسرشو گفت اگه یبار دیگه مزاحمتونشه خودم زنگ میزنم پلیس ببرتش دیگم مزاحم نشد

2706