2737
2739
شاید شما حساسید داشتید ب موادش

نه بحث موادش نبود ک مژه هام کچ شده بود بعد اینکه اثر لیفت رفت همش کج شد و ریخت کلی زور زدم الن دوباره عین قبل شده

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...
خیلی معروفو حرفه ای بود و گرون کار میکرد دیگه نمیدونم عزیزم شما آرایشگری بهتررین کرم پودر برای پوست ...

عزیزم کرم پودر واسه مصرف خونگی من مک رو پیشنهاد میکنم عالیه من خودم مک میزنم خیلی راضی هستم البته باید بگردی اصلش رو پیدا کنی این عکس ک کرم پودر قشنگ روی پوستش خوابیده چندین کار رو انجام داده برات میگم انجام بده خیلی عالیه

اول اینکه صورتت رو با صابون مخصوص شستشو صورت بشور با با ژل مخصوص صورت،، بعد ی آبرسان خیلی ملایم ی ذره اندازه نصف نخود رو کامل پخش کن روی صورتت خیلی کم باشه دقیقا اندازه نصف نخود چون بیشتر باشه کرم پودر نمی‌خوابه روی پوستت، اگ براش مخصوص کرم پودر داری با اون کرم پودر پخش کن روی پوستت و با پد بصورت ضربه ای بزن ب پوست صورتت و پخشش کن وقتی ک پخش کردی و همه جای صورتت پوشونده شد با پدر یذره پنکک بزن زیر چشم هات و زیر خط گونه خیلی کم که فید بشه همین،،،، امتحان کن عالیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم کرم پودر واسه مصرف خونگی من مک رو پیشنهاد میکنم عالیه من خودم مک میزنم خیلی راضی هستم البته با ...

وایییییییییییی عزیزم من همه این کارا رو میکردم فقط آبرسانو خیلییییییییییی زیاد میزدم نمیدووونسم باید کم زدددددددددد وای وایییی مرسی دستت درد نکنه منم میخواستم مک بخرم منتظر بودم یکی مطمئنم کنه بنظرت با همه ی اون کارا و کرم مک مثل این عکسه میخابه رو صورت؟

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...
من اراکم.اینجا لیفتوبا لمینت مژه ۵۰.۷۰.۹۰تومنه همش حس میکنم ارزونه خراب میکنن😂😂😂

من حقیقتا چون موادم واقعا قیمتش بالاست این قیمت میگیرم مشتریام از کار و مواد هم راضی هستن دیگه مشکلی با نرخش ندارن، یبار زن داداشم گفت میخام بزنم منم چیزی از پول نگفتم خودش گفت چندمیگیری من گفتم قابل نداره از تو نمیگیرم ک اینحرفا گفت نه پول میدم منم گفتم 140   ولی تو 100 بده اگ میخای پول بدی گفت زیاده منم هیچی نگفتم بعد رفت یجا لیفت زد 80 تومن  بیگودی ک استفاده شده بود بزرگ بود مژه هاش شکسته بود آخرم مژه هاشو قیچی کرد خیلیم ناراحت بود ک چرا نیومده من بزنم براش 

2728
😍😍😍 چقدر هزینه کردید؟چقد موندگاری داره؟

۴۰۰ عزیزم.۱ماه موند ترمیم میرم‌بعد

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
من حقیقتا چون موادم واقعا قیمتش بالاست این قیمت میگیرم مشتریام از کار و مواد هم راضی هستن دیگه مشکلی ...

ای وای منم میترسم برم ی جایی مژهام خراب شه

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
2740
آره عزیزم از ی مواد استفاده میشه من برند falling میگیرم پک سایز مدیوم

عزیزم میدونی چ مارکایی خوبه چ مارک هایی بد؟؟

میخام از ارایشگرم بپرسم ک ببینم چ موادی داره

من نمیدونم کدوم خوبه کدوم بد

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
وایییییییییییی عزیزم من همه این کارا رو میکردم فقط آبرسانو خیلییییییییییی زیاد میزدم نمیدووونسم باید ...

آره عزیزم خیالت راحت، این عکس کرم پودر مات خریده و کلا کرم پودر مات خیلی بهتر از براق روی پوست میشینه،،، بله آبرسان باید خیلی کم بزنی در حدی ک فقط ب پوستت برسه همین زیاد بزنی هم عرق میکنه پوستت هم براق میشه، هم کرم پودرت ریزش میکنه، از این براش های مسواکی اگ داری با اونا کرم رو پخش کن روی پوستت،،،، 

عزیزم میدونی چ مارکایی خوبه چ مارک هایی بد؟؟ میخام از ارایشگرم بپرسم ک ببینم چ موادی داره من نمیدو ...

عزیزم این برندی ک من خریدم عالیه برند لومانسا پلاس، شاینی، پرمانیا، تی اند وی، 

این برند ها عالیه البته عزیزم اینم بگم ک مواد فقط 60 درصد کارایی داره 40 درصد بستگی ب کار آرایشگرت داره ک قشنگ مژه هارو شونه بزنه روی بیگودی، مواد رو کامل بخوابونه روی ریشه ساقه مژه بخصوص شونه زدن مژه ها خیلی باید دقیق انجام شه