2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عه واقن!!! میگن لیفت مژه ک خوبه.حتما موادش خوب نبوده

نه بهترین مواد و گرونترین جای شهر رفتم ریخت دروغه همششش تبلیغه

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...

من ساده می پسندم. :)

در کل سلیقه ای هست.

خوشـحال و شـاد و خنـدانـم                                       قــدرِ دُنـیــا را مـی دانـم                                                                 💚💜💚                        
2728
جای خوبی نرفتی عزیزم من ارایشگرم واسه همه مشتریام زدم و همه راضی هستن و حداقل تا حالا دوبار اومدن تر ...

شما کدوم شهری؟برای لیفت مژه چقدر هزینه میگیرید؟

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
جای خوبی نرفتی عزیزم من ارایشگرم واسه همه مشتریام زدم و همه راضی هستن و حداقل تا حالا دوبار اومدن تر ...

خیلی معروفو حرفه ای بود و گرون کار میکرد دیگه نمیدونم

عزیزم شما آرایشگری بهتررین کرم پودر برای پوست چرب که صورتو مثل آینه کنه چیه؟پوستم ن جوش داره ن هیچی فقط ی کرم پودر مثلا مثل این دختره

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...
2740
سلام اموزشم میدین هزینه اموزش و موادتون چقده؟ 

سلام عزیزم 

نه آموزش نمیدم 

مواد من خریدم 960 تومن پک کامل، با چندتا خرده وسیله دیگه لازمه تقریبا 1تومن در میاد مواد درجه یک آلمانی یا آمریکایی 

من انجام دادم لیفت مژه عالیه خیلی راضیم

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
خیلی معروفو حرفه ای بود و گرون کار میکرد دیگه نمیدونم عزیزم شما آرایشگری بهتررین کرم پودر برای پوست ...

شاید شما حساسید داشتید ب موادش

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐