2733
2739
عنوان

توروخدا بیاین دارم دیوونه میشم

166 بازدید | 18 پست

سلام.من یکم اردیبهشت پریود شدم این ماه برا اولین بار اقدام کردم ماهای قبلی ۲۸روزه پری میومد این ماه از روز ۲۸تا الان لکه بینی قهوه ای دارم.بخدا انقد گریه کردم کور شدم.نمیدونم چیکار کنم.توی این وضعیتم دکتر نمیشه رفت.

خدا بخواد همه چی میشه🤗🌷

خب گریه کردن نداره... چیه توقع داری حتما ماه اول حامله بشی... چرا اینقدر بچگونه رفتار میکنن بعضی ها... واقعا یعنی تو اینترنت و هزار جا نخوندن ک باردار نشدن تا یک سال طبیعی هست... بعدشم احتمال لانه گزینی هم وجود داره.... خودتونولوس_نکنید🤦‍♀️#  

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب گریه کردن نداره... چیه توقع داری حتما ماه اول حامله بشی... چرا اینقدر بچگونه رفتار میکنن بعضی ها. ...

بخدا بخاطر بارداری گریه نکردم.بخاطر بدبختی خودم.دوبار سقط داستم.یه بارم بخاطر کیست خونریزی داخلی کردم.داغون شدم انقد دارو خوردم.

خدا بخواد همه چی میشه🤗🌷
2728
بخدا بخاطر بارداری گریه نکردم.بخاطر بدبختی خودم.دوبار سقط داستم.یه بارم بخاطر کیست خونریزی داخلی کرد ...

عزیزم این فشار و استرسی به خودت وارد میکنی برای اینه... برو ورزش کن وقتی هم باردار شدی استراحت مطلق کن

الان واقعا نمیدونم گرمی بخورم یا نخورم.بعضیا میگن ممکنه باردارباشی خودم احتمالشم نمیدم ولی میگم اگه یه درصدم اونا راست بگن چی.بلا تکلیفی عصبیم کرده

خدا بخواد همه چی میشه🤗🌷
2738
عزیزم این فشار و استرسی به خودت وارد میکنی برای اینه... برو ورزش کن وقتی هم باردار شدی استراحت مطلق ...

بخدا ورزشم میکنم یعنی هرکاری که بگی انجام دادم.

خدا بخواد همه چی میشه🤗🌷
بخدا ورزشم میکنم یعنی هرکاری که بگی انجام دادم.

یه دعایی هست می‌خونن بچه رو قفل میکنن زن داییم دوتا سقط کرد سومی رو همین کار کرد براش موند

یه دعایی هست می‌خونن بچه رو قفل میکنن زن داییم دوتا سقط کرد سومی رو همین کار کرد براش موند

نمیدونم والا.تازه دکترا فهمیدن باید تو بارداری امپول بزنم.بعد دوتا سقط تازه فهمیدن

خدا بخواد همه چی میشه🤗🌷
نمیدونم والا.تازه دکترا فهمیدن باید تو بارداری امپول بزنم.بعد دوتا سقط تازه فهمیدن

اره باید بزنی استراحت مطلق و آمپول 🤦‍♀️🤦‍♀️

2706