2737
2739

واقعا نمیدونی

نی نی قشنگم.😍بی صبرانه منتظر اومدنت هستم.منو خدا بهم قولی دادیم تاقبل اومدنت.۳ تا مشکلم حل شه.امیدوارم پاقدمت خیر و پربرکت برای منو باباییت باشه نفسم😗😗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه چجوره من مجبورشدم برم تهران چجوریه

افتضاحه

نی نی قشنگم.😍بی صبرانه منتظر اومدنت هستم.منو خدا بهم قولی دادیم تاقبل اومدنت.۳ تا مشکلم حل شه.امیدوارم پاقدمت خیر و پربرکت برای منو باباییت باشه نفسم😗😗
2728

چ قبول بکنید چ نکنید رعایت نمیشه کلا!

اماکن مذهبی باز شدن: همه ی ملت میریزن اونجا

چند روز دیگه تالارا برا عزا و عروسی باز میشه: ملت هم پایه برا این اتفاقا میریزن اونجا

خیابونا غلغله است

مسافرتای غیر ضروری همچنان هست

ولیییی همه میگن من جایی نمیرم که ب جز خونه ی مادرم و مادر شوهرم!(انگار کرونا قرارداد بسته اونورا پیداش نشه)!

یا میگن ما میریم شمال تو ویلامون بیرون هم نمیایم!( تو مسیر هم برای استراحت و سرویس بهداشتی و .... کلا نمیرین!!! یا کرونا با شما تعارف داره اونجاها نمیاد)

فقط واسه خرید ضروری مجبورم برم بیرون( ی امسال رو مانتو تابستونی نگیره نمیشه!)

فرهنگشو ندارن ملت ما! واقعا ندارن! تعارف هم نداریم با کسی! تا این حجم از بی شعوری رفع نشه کرونا همچنان باهامون هست و امار هم صعودی!

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍
واقعا شماتهرانی چیکارکنم

نیستم‌ولی اخبارمیگیرم یکی خوزستان ک من اینجام.یکی تهران وضعیت قرمزن

2738