2737
2739

پدرم چند سال فوت کرده مادرم حقوقشو میگیره میخوام بدونم منی که ازدواج کرده بودمو الان طلاق گرفتم زبونم لال بعد صدوبیست سال بعد مادرم حقوقو به من میدن؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شغلی ندارم الان دنبالش هستم ولی هر جا هم برم بازم تضمین ایندم که نیست شاید دوروز بعد منو بندازن بیرون. میخوام مطمئن شم میتونم بعدا از این حقوق استفاده کنم

2728
الان پوله بیمتون نصف میشه،بعد ها کامل به شما میرسه

الان که تا مامانم هست اصلا چیزی نمیخوام ازش فقط میخوام بدونم بهم میدن که یه دلخوشی باشه برام 

2740
الان اگه در خواست  بدی یک سوم حقوق مادرتون برای شما میشه  ولی دوراز جون بعد از فوت کامل ما ...

الان که چیزی ازش نمیخوام فقط خواستم خیالم راحت شه که یه حقوقی دارم ممنون عزیزم

الان که تا مامانم هست اصلا چیزی نمیخوام ازش فقط میخوام بدونم بهم میدن که یه دلخوشی باشه برام 

بله گلم میدن الان برو درخواست بده که بعدها به مشکل نخوری با مادرتون هم برین که خدایی نکرده کدورت بینتون پیش نیاد فوقش دادن کارتو بدین مادرتون  استفاده کنه 

کوچولوهای مامان خیلی دوستون دارم  
فکر کنم باید مراحله اداریتون طی بشه.به مرکز بیمه برو بگو جدا شدی

الان اخه چیزی نمیخوام از مامانم بگیرم فقط سوالم این بود بعد فوتش به من میرسه یا نه. الان حقمم باشه آدمی نیستم حتی روشو داشته باشم بگیرم پشت سرمم هزار تا حرف میزنن

الان که چیزی ازش نمیخوام فقط خواستم خیالم راحت شه که یه حقوقی دارم ممنون عزیزم

خواهش میکنم گلم تواین مملکت گل و بلبلمون الان به فکر باشی بهتره برای آینده  

کوچولوهای مامان خیلی دوستون دارم  
بله گلم میدن الان برو درخواست بده که بعدها به مشکل نخوری با مادرتون هم برین که خدایی نکرده کدورت بین ...

یعنی الان درخواست نکنم امکانش هست بعدها ندن؟