2733
2734
عنوان

بچه ها و اما پن رفتم تولد

332 بازدید | 29 پست

رفتم تولد یه کادو ارزون قیمت برای خواهر شوهرم و سی تومن دادم دادم  بجه برادر شوهرم ....

خلاصه تولد که گرفتن جاریم گفت بیاید با بچه ها عکس بندازید که انداختیم چندتا بعد یهو خواهر شوهرم اومد هی خواهرش رو صدا میزد فلانیذبیا یدونه دوتایی بندازیم ..هی به مدلهای متفاوت یه جا هم جاریم رو صدا زد ...خخخ با یه حالتی انگار ما منتظریم اون با ما عکس بندازه 

منم گفتم یککککک حالت رو بگیرم بفهمی از کجا خوردی. الان میگم 

خب... گذاشتی لایکم کن

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!❤️

بعد همونجا پدر شوهرم گفت با من شما عکس ننداختینااا 

رفتیم با اونم انداختیم من به اون یکی خواهر شوهرم گفتم بیا عکس بندازیم ..همه اومدن ...خواهر شوهر پروم اومد گفت عه جای من خالیه ..اومد خودش رو انداخت وسط 

موقع شام شد اومد یهو بلند به من گفت. فلانی جان ببخشید الان میخوایم سفره بندازیم. بیا سالاد رو تو درست کن منم گفتم باسه الان میام. داشتم با کسی حرف میزدم ...حرفم که تموم شد رفتم دستشویی وضو گرفتم نماز خوندم ...رفتم نماز خوندم بعد اومدم بیرون خودش درست کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دستم به سیاه و سفید نزدم اصلا کمک ندادم ..داست از خستگی میمرد خلاصه اینکه. موقع کیک خوردنم به جاریم گفتم خیلی خو ب بود دستتون درد نکنه مبارک باشه همینطوری موقع بعد از شام به اون نگفتم 

دوتایی هزینه شام رو داده بودن

2728

چقدر رفتارت زشت بوده

مگه چیکارت کرده؟

تا اطلاع ثانوی ب نشانه پیروزی فقط لبخند میزنم😁😂😂😂😂😂😂✌✌....ولایت پیروز است هرکی دروغ بگه نابود است.... .گفتم در جریان باشید...تیکر بارداری نیس..انقدر کج نزن😂😉انقدر تو تاپیکام و پستام وول نخور لایک نکن آفتاب پرست😉✋من تورو شناختم دلقک😋

چرا اینجوری رفتار کردی؟؟دلیل این رفتارت چی بود؟و چرا انقدر کم کادو دادی؟

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@
2738

از اول با توپ پر رفتی،عکس هم بهانه کردی،اینطوری فقط خودتو عذاب میدی و کاری میکنی که براشون مهم نباشی

کارشناس گرافیک 🎨                                             🤍بارون اومد و یادم داد، تو زورت بیشتره 🤍🫂
2706