2733
2734

سلام دوستای گلم خواهرمن الان ۲۰روزه که زایمان کرده ۷روزاول مامانم پیشش بودبعدکه مامانم رفت شهرستان همه چیزافتادگردن من روزی چندبارغذادرست کن ببررسیدگی کن ازخونه ی ماتاخونه خواهرم بیست دقیقه هست سوهرم میبردومیوردبچه سوحموم کن کارای خونه انجام بده تا۷روزپیش که شوهرش رفته سرکارو۱۵روزدیگهدمیادروزاول منوبچه هام رفتیم اونجابه اسرارمادرم که کمکیش باشیم بعدشوهدم تنهاخونه خیلی خیلی ادیت بودونمیتونست روزی چندبارمسیرخونه خودمون وخواهرموبره وبیادوخواهرمم میگفت خونه ماخیلی خنکه وبچه اش خوب میخابه الان ۷روزه اومدیم خونهوماجداازخرج وخوراکش چونکه خواهرم بخاطرنفخ بچه همه غذای نمیخوره خیلی منوبچه هام وشوهرم داریم اذیت میشیم مثلااتاق بجه هاموگرفته براوسیله هاوخوابوندن بچه وخودش وبچه هام ۷روزتواتاق مامیخابن وبهونه تختشونومیگیرن سوهرم معذبه روزاکه خونه است شیفت کارش نیست همه اش تواتاقشه میگه خسته شدم بچه خواهرم شب تاصبح گریه میکنه وبه زورمیتونیم منوخواهرم بخوابکنیمش منوشوهرم شباتوپذیرای میخابیمدخواهرم شبابرااینکهدبچه بخوابه توخونه تاب میخوره شوهرم معذبه چیکارکنم میترسمدچیری بگم ناراحت بسه همه اش بایددرحال عدادرست کردن باسم چونکه بایدشیرداشته باشه برابچه اش دکترببردکتربیاربخداخانواده شوهرم نمیدونن همه اش داریم باخانواده شوهرم دزدوپلیس بازی میکنیم که نفهمن شوهرم الان سرکاربهم پیام داده که  لطفاابن چندروزه که شوهرخواهرت ازسرکارش برگشت وخواهرت رفت به مادرت بگوماشرایطمون سخته وننیتونیم مواطبشون باشیم بخداحتی دستشوی رفتن برامون سخت شده چونکه دست سوی فرنگی روگداشتیم برای خواهرم تودستشوی وخودمون خیلی خیلی ادیت میشیم خواهرم ومادرم برنامشون اینکه کلاشوهرخواهرم که رفت  کاراون ۱۵روزخواهرم بیادخونه ماویااینکه یکی دوباررشومنوبچه هام بریم اونجاچیکارکنم چطوربه مامانم بگم ناراحت نشه حتی شب وروزبتیدکولرزده بشه من شوهرم سرمای هست وبدش میادمبدونم اگه چبزی بگم مادرم وخواهرم قهرمیکنن وابنکه مادرم وخواهرم هیچکدوم توزندگیم بدردم نخوردن وحتی کمکم یک روزم بجه هامونگه دهری نکردن وهیچ کاری برام نکردن من خیلی خیلی تحت فشارم چیکارکنم

مامان خیلی دوست دارم ای کاش فقط یکباردیگه بتونم بغلت کنم خیلی دلم برای دستات وصدات وخنده هات تنگ شده اصلاباورم نمیشه که دیگه نیستی😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيززم خود خواهرت بايد درك كنه اومده خونه كسي و اونا رو معذب كرده بهتره به مامانت بگي اون بهش بگه بالاخره سوهرت گناه داره ميخواد تو خونه خودش راحت باشه خواهرت ميتونه بره خونه مادرتون نه اينكه بياد پيش شما

صبح‌هایمان بی‌شک می‌تواند زیباتر باشند😍اگر تنها دغدغه زندگیمان مهربانی باشد❤️جای دوری نمی‌رود یک روز همین نزدیکی‌ها لبخندمان را چند برابر پس خواهیم گرفت،شاید خیلی زیباتر😊
2728
عزیزم خب یه چند روزم برو خونه خواهرت تا شوهرش بیاد..گناه داره تازه زایمان کرده... این چند روزم می گذ ...

موافقم

ولی اسی... بس نیست اینقدر مواظبش بودین؟ والا تا ده روز کافیه دیگه... خواهرت بلند شه خودش به خونه زندگیش برسه دیگه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2738

بنظرم اگه مادر و خواهرت منطقی هستن با خوشی بگی بهشون بهتره . ولی اگه نه یکم کم محلی کنی فک کنم دیگه نیاد ... ببخشید فکر دیگه ای به ذهنم نرسید مخصوصا که گفتی اگه بگم قهر میکنن و اینکه تو زایمان شما اصلا کمک حالتون نبودن حالا چه توقعی از شما دارن😊

زندگیم : طاها♥️♥️♥️بهار

خیلی سخته آدم بخواد هم خانواده خودشو نگه داره و هم شوهرشو 

ولی عزیزم درسته خانواده آدم مهمه ولی این از همه مهم تره که شوهرت میخواد تو خونه خودش راحت باشه واین درک خانواده میطلبه 

منم جایه تو بودم نمیدونستم الان باید راحتی کدومو انتخاب کنم ...

کشتی نوح یه آماتور ساخت غرق نشد ولی کشتی تایتانیک یه حرفه ای ساخت غرق شد هیچ وقت نترس فقط باور داشته باش میتونی اون موقعس که خدا همه طوفان ها رو از سر راهت برمیداره

ماشالله چه شوهرخوبی داری.ماکه خواهرم کلی اصرارمیکرد کمکش توی خونشون بمونیم اما دامادمون نمیذاشت بعد از ده روز بیرونمون کرد گفتیم پس بذار خواهرم بیاد پیش ما بهش برسیم گفت لازم نکرده خودش باید از پس خودش بربیاد.

تیکه پاره تو روزای تقویم، عقده ها چال تو روزای قبلیم…رفتم تخته گاز حتی اگه جهنمم بوده ایستگاه بعدیم الانم دیگه کلا فقط به یه نفر جواب پس میدم اونم اونیه که فهمید منو فهمید من فقط با خدا دست میدم چون هرچی دارم و خودم ساختم، رویاهامو خودم بافتم اگه بردم خودم بردم، اگه باختم خودم باختم
2706