2733
2734
عنوان

سرم ب شدت درد میکنه از دست شوهرم

304 بازدید | 6 پست

سرم خیلی درد میکنه شوهرم دیروز ب بهانه کمک ب دوستش داخل باغ رفت باغ بعد آخر سر هر چی بهش بعد چهار پنج ساعت زنگ زدم حواب نداد بعد ک خونه اومد بوی گند مشروب میداد بعد باهم دعوامون شد منم زنگ زدم پدرشوهرم ک بیا منو از دست پسرت نجات بده بعد پدرشوهرم اومد انگار ن انگار عینه خیالشم نبود فکر میکردم خالا پسرشو میزنه و اینا هر چند شوهر من ب محض اینکه فهمید باباش اومده در رفت

منم ب باباش گفتم اگه این رفتارها ادامه پیدا کنه طلاق میگیرم

الان بهش علاقه دارم ن اعتماد دوست دارم بلند شم برم خونه پدرم امروز

خیلی حالم بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چه کار بچه گانه ای. شما هنوز بزرگ نشدی وقت ازدواجت نبوده.آخه چرا به پدرشوهرت بگی؟ خجالت نکشیدی

بشین باهاش صحبت کن البته وقتی اثر اون کوفتی از سرش پرید.تهدیدش کن که اگه یه بار دیگا اتفاق بیفته ادامه نمیدی .اگا تکرار کرد این زندگی بدرد نمیخوره و تا بچه نیومده تمومش کن

چه کار بچه گانه ای. شما هنوز بزرگ نشدی وقت ازدواجت نبوده.آخه چرا به پدرشوهرت بگی؟ خجالت نکشیدی بشین ...

میخواهم بلند شم برم خونه بابام اصلا نمیخواهم پیش این باشم

میخواهم بلند شم برم خونه بابام اصلا نمیخواهم پیش این باشم

اشتباه دوم.آخه اصلا نباید به پدرشوهرت میگفتی.اول تهدید اگه تکرار کرد برو خونتون و دیگه برنگرد.چقدر بچه ای

به خانوادت فعلا نگو