2737
2739

وای اسی ی چیزی یادم افتاد

پسرعمومو ختنه کردن شام دعوت بودیم خونشون فقد 8 سالم بود همش گریه میکرد درد میکشید داد زدم وسط مجلس ماااااااامان منم ختنه کردنی انقد گریه کردم؟

ازون موقع کل فامیلمون فک میکنن دو جنسم  

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همون یه روز اوله

هروقت دلم میگرفت دردلامو به یکی میگفتم الان دلم ازهمون یه نفر گرفته اینو به کی بگم؟؟؟                        کاش یه نفر بود که منو دلتنگیامو درک میکرد                 یکی که فقط مال من بود و بس..‌‌.
2731
دیگه مثل همون شب ازدواج دختراست که درد میکشن  الان نوزاده چیزی یادش نمی مونه که

نه درد ختنه بیشتره، بعدم درد نوزاد رو با بالغ مقایسه میکنی؟🤔

💗ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 💗
وای اسی ی چیزی یادم افتاد پسرعمومو ختنه کردن شام دعوت بودیم خونشون فقد 8 سالم بود همش گریه میکرد در ...

🤣🤣🤣🤣خفه شدم از خنده

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
2738

خب دیگه همه نوزادای پسر این مرحله رو پشت سر میزارن ولی فک کنم یه کرم بی حسی موضعی بهش میزنن از دکترش بپرس 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

دختر خوووب 

زندگی  اول تا آخرش  رنج  ... 

درد  دندون  در آوردن

واکسن  

درد قد کشیدن

و ......

ان شاءالله  همیشه سالم و سلامت باشه 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2706