2737
2739
عنوان

به نظرتون رژ لب بنفش خزه؟

1536 بازدید | 67 پست

یه رژ بنفش دیدم خیلی خوشم اومد خریدمش حالا هرچی میبینم هیچکی رژ بنفش نمیزنه 

i'm in the dark🥀                                                 لحنم یکم تند وتیزه وگرنه دشمنی با کسی ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

خز نیست ولی شبی دراکولا میشی 

عجیب غریبه

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
خز نیس ولی ب هیچ قیافه ای نمیاد

خب وقتی به هیچ قیافه ای نیاد یعنی خزه 

اون لحظه نمیدونم چه فعل وانفعالاتی تو ذهنم رخ داد خریدمش

i'm in the dark🥀                                                 لحنم یکم تند وتیزه وگرنه دشمنی با کسی ندارم

من دارم دیشب زدم😁

به من میاد ولی نباید زیادی پررنگ کنی ک تیره نشون بده،البته بازم بسته به چه ت داره شاید تیره بهت بیاد،من یه رژ دیگ هم دارم صورتی 

اول بنفش میزنم روش صورتی میزنم ترکیبش میشه سرخ آبی خیلی بهم میاد😊

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
خب وقتی به هیچ قیافه ای نیاد یعنی خزه  اون لحظه نمیدونم چه فعل وانفعالاتی تو ذهنم رخ داد خریدم ...

منم سه چهارتا رژ بنفش دارم همینجوری افتادن ی گوشه اشکال ندراه

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...
2706