2737
2739
عنوان

اختلال خواب و شب بیداری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1590 بازدید | 26 پست
بهم ک میریزه.همشم بخاطر گوشیه☹ ولی از امروز ب بعد میخوام عادت کنم ک راس ساعت ۱۱ شب بخوابم و ۶ صبح ب ...

اها پس خداروشکر که میتونید و اراده کنید درواقع تنظیم کنید و موقتی هست ولی دوست من اصلا دست خودش نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله درسته خیلی واقعا بده و چند چندین ساله که از زندگی افتاده و افسرده شده

بره دکتر بهش قرص میده .معمولا ملاتونین میدن ولی حتما باید دکتر تجویز کنه

خدایا  هر ثانیه هزاران بار شکرت
2731
بره دکتر بهش قرص میده .معمولا ملاتونین میدن ولی حتما باید دکتر تجویز کنه

بله درسته البته یه بار فکر کنم همین قرص رو خورد ولی بعد از نیم ساعت که خوابید با استرس بیدار شد و حال عجیبی داشت و دیگه ترسید و نخورد

من تا خورشید غروب میکنه خوابم میبره تا ساعت نزدیکای ۱ شب

بعدشم نمیدونم چکار کنم

باید برم هر روز توی نور آفتاب تا بدنم بفهمه الان روزه

خونم نور آفتاب نداره چه کنم به نظرتون ؟

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
این فکر کنم یه اختلال باشه دکتر رفتید؟

نه اختلال نیست سرشب میخوام چون از بچگی گفتن بچه ها زودبخوابن منم عادت کرده ساعت بیولوژیکی بدنم فقط باید ساعت بدنمو با آفتاب ست کنم هرچی بیشتر فعالیت کنم بهتر و بیشتر میخوابم 

مثلا وقتی میرم پارکینگ و ماشینمون رو با پارچه تمیز میکنم و توشو جارو میکشم بعدش خیلی راحت شب تا صبح میخوابم چون بدنم باید خسته بشه 

یا مثلا صبح زود اگر شروع کنم به کتاب خوندن و فعالیت بدنی زیاد مثل پیاده روی خیلی زیاد سرشب میخوابم تا نزدیکای اذان صبح بیدار میشم 

حتما دوستتون فعالیت بدنی زیاد نداره که خوب بخوابه 

2738
نه اختلال نیست سرشب میخوام چون از بچگی گفتن بچه ها زودبخوابن منم عادت کرده ساعت بیولوژیکی بدنم فقط ب ...

راستش یه مدت باشگاه هم میرفت . خسته میکرد خودش رو ولی بازم میگفت تنظیم نشده و حتی باشگاه بعد از ظهر بود هم گاهی خواب میموند و البته احتمال داره ساعت بدنیش روی شب ها بیدار موندن تنظیم شده باشه؟؟

راستش یه مدت باشگاه هم میرفت . خسته میکرد خودش رو ولی بازم میگفت تنظیم نشده و حتی باشگاه بعد از ظهر ...

ساعت بدن رو میشه تنظیم کرد ثابت باقی نمی مونه

مثلا بره سر یه کار خودشو مجاب کنه به زور که نخوابه 

فعالیت سنگین انجام بده 

اینا همش از بیکاری و خونه نشینیه اگر هر روز مجبور بود مثلا یه گله گوسفند رو ببره به چراگاه و برگرده ساعت ۹شب میخوابید صبحم پامیشد میرفت سرکارش 

اما مشکل اینجاست که زندگی ما آدما خیلی آسون شده 

مثلا من بعضی روزا همه ی رختارو با دست میشستم و آویزون میکردم و اتو میکشیدم تا از خستگی بیفتم 

الان باردارم هم با اینکه استراحت مطلقم اما گاهی میشینم بافتنی میبافم و کارای اینجوری میکنم خسته بشم تا بخوابم 

شبا هم زود شام بخوره تا زودبخوابه

ساعت بدن رو میشه تنظیم کرد ثابت باقی نمی مونه مثلا بره سر یه کار خودشو مجاب کنه به زور که نخوابه&nb ...

بله درسته حق با شماست ممنون لطف کردید بابت راهنمایی حتما این موارد رو بهش میگم 

ساعت بدن رو میشه تنظیم کرد ثابت باقی نمی مونه مثلا بره سر یه کار خودشو مجاب کنه به زور که نخوابه&nb ...

وای آفرین خیلی خوب گفتی منم حدود یکساله شبا تادیروقت خواب ندارم نتیجشم شد کم کاری تیروئید.. ولی باز وقتی خودمو خستم میکنم انگار مغزم بیداره من عادت کردم ب فکر کردن قبل خواب به همه موضوعات اینم شاید دلیل بی خوابی باشه

خسته نمیشم از تلاش...😥👼دعا کن منم مامان شم دعا میکنم به آرزوت برسی🤲🌹