2737
2734

بچها من حال خیلی بدی داشتم

ب دلایلی افسردگی و اینام گرفته بودم

ولی دارم کنار میام

واقعا حالم بهتر شده

خیلی خوشحالم ک ارومتر شدم

خیلیا واسم دعا کردن اینجا

مرسییی از همشون

فقط میتونم بگم هیچوقت ناامید نشید

خدا همیشه هست❤❤❤

امیدی هست🌸چون خدایی هست❤    
انشاءالله ک همیشه خوشحال باشی و تنت سلامت..خبر خوشحالیت منو هم خوشحال کرد واسه منم دعا کنید

فداتشم

ایشالله هرچی از خدا میخوای بهت بده🙏

امیدی هست🌸چون خدایی هست❤    
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

خداروشکرایشالاک هرچی میخای خدابهت بده...التماس دعا

میدونی تنهادلیل ارامش زندگی من اینه که برام مهم نیست دیگران درموردم چه فکری میکنن😊دیگران اگه فکرکردن بلدبودن یه فکری به حال خودشون میکردن😁برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کن دوست گلم🌹
2740

وای من الان میخواستم همین تاپیکو بزنم

چند روز پیش ی مشکل خیییییییییلی سخا داشتم تو نی نی سایت گفتم برام دعا کردن

الان ی کوچولو گره از مشکلم باز شده خدارو شکر ولی هنوز محتاجم ب دعا

با اینکه داستان منو بد نوشتی🥲                              ولی تو هنوز خدای خوب منی🥹                                دلا بسوز ؛ که سوزِ تو کارها کند 😪🌴و دردی نهفته در دل...🌴 و من دوباره از ته دل میخندم...😅💔
شکر خدا.امیدوارم منم جز کسایی بوده باشم که دعات کردم یادم نیس.خدا دعاهای منم امیدوارم اجابت کنه

انشالله برات صلوات فرستادم ❤❤❤

امیدی هست🌸چون خدایی هست❤    
وای من الان میخواستم همین تاپیکو بزنم چند روز پیش ی مشکل خیییییییییلی سخا داشتم تو نی نی سایت گفتم ...

ایشالله ک بزودی مشکلت کاملا حل میشه دوستم

دعای بقیه واقعا گیراس

امیدی هست🌸چون خدایی هست❤    
ایشالله ک بزودی مشکلت کاملا حل میشه دوستم دعای بقیه واقعا گیراس

ان شاءالله

آره واقعا معجزه میکنه😍😍😘😘

با اینکه داستان منو بد نوشتی🥲                              ولی تو هنوز خدای خوب منی🥹                                دلا بسوز ؛ که سوزِ تو کارها کند 😪🌴و دردی نهفته در دل...🌴 و من دوباره از ته دل میخندم...😅💔
ممنونم واسه خودتم ایشالله ❤❤❤

فدات گلم  

میدونی تنهادلیل ارامش زندگی من اینه که برام مهم نیست دیگران درموردم چه فکری میکنن😊دیگران اگه فکرکردن بلدبودن یه فکری به حال خودشون میکردن😁برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کن دوست گلم🌹
2706