2733
2739
عنوان

کم مونده اشکم در بیاد از دلتنگی

210 بازدید | 22 پست

بچه ها 2،3ماه مامانم و بابام و بعضی وقتا برادرم و خودم شبا بیدار بودیم،این قرنطینه باعث شد زیاد بیدار بمونیم،البته من کلا شب زنده دارم ولی این 2،3ماه که مامانم باهام بیدار بود خیلی خوب بود،الان همه خوابن تو خونه سکووت،حوصلم سر رفته دلم میخواد برم همشونو بیدار کنم😢😭 ترو خدا یکاری بگید انجام بدم حالم خوب شه،یدفعه همشون تنهام گذاشتن

ارزوهاتو فالو کن🙃💚مطمئن باش یروز بک میدن🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوبه خوابیدن من همشون بیدارن تی وی صداش رو ۵۰ همه برقا روشن اصن انگار ۸شبه😂😂😂😂😂😂آدم بخوادهم نمیتوونه بخابه

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰
2728
خوبه خوابیدن من همشون بیدارن تی وی صداش رو ۵۰ همه برقا روشن اصن انگار ۸شبه😂😂😂😂😂😂آدم بخوادهم نم ...

وای خوشبحالتتتت😍حال من نیستی،حوصلم سر رفته،دارم دیوونه میشم

وااا به این فکر کن که من از بچگی مادر نداشتم بابامم تازه از دست دادم تو مملکت غریب به دور از خواهرامم هستم اونوقت میبینی دلتنگیت خیلی مسخرست و بجاش باید خوشحال باشی هنوز داریشون

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2740
وای خوشبحالتتتت😍حال من نیستی،حوصلم سر رفته،دارم دیوونه میشم

صبح باید برم بیرون ساعت ۸😑😂توو این صدا مییشه خاابید مگهه

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰
الهي😔😔ازدواج كردي؟

آره بچه هم دارم ولی دلتنگی بازم ول نمی کنه

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
وااا به این فکر کن که من از بچگی مادر نداشتم بابامم تازه از دست دادم تو مملکت غریب به دور از خواهرام ...

😢 ای وای،ازدواج کردی؟😢