2733
2734
عنوان

التهاب روده( کولیت اولسروز)

16952 بازدید | 70 پست

سلام.کسی این بیماری رو داشته؟  خوب شدین؟ روزی چندتا قرص میخورین؟؟ اگ خوب شدین چیکار کردین؟ تو رو خدا اگ کسی مبتلاس جواب بده

میشه واسه سلامت خودم و خانوادم ی صلوات مهمونم کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داداشم‌ التهاب روده خوش خیم داره.۲ سال هست دارو میخوره دکتر بهش گفته حتی اگر زخمت خوب هم بشه داروهاتو باید تا ۲ سال دیگه ادامه بدی.خیلی باید رعایت بکنی رژیم غذایی سرخ کردنی ممنوع میوه و غذاهای سبک 

🍃🌸اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ🍃🌸وآلِ مُحَمَّدٍ🍃🌸وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ
2728
داداشم‌ التهاب روده خوش خیم داره.۲ سال هست دارو میخوره دکتر بهش گفته حتی اگر زخمت خوب هم بشه داروهات ...

خوش خیم یعنی چی؟ چ داروهایی میخوره؟ کلونوسکپی کرده؟

2738

شوهر من تقریبا ده ساله تشخیص دادند که کولیت اولسروز داره ودارو میخوره ،قبلا همراه دفع خونریزی داشته ولی از زمانی دارو مصرف میکنه دیگه قطع شده،سالی یکبار کونولوسکوپی میشه تقریبا همه ی روده اش درگیر هست ولی 1/5مترش خیلی شدید درگیره،روزی تاحالا سه تا پنتاسا(مزالازین خارجی)،یکی آزرام ودوتا پردنیزولون میخورده،که حدود 5ماهه که پردنیزولون رو براش کم کرده دمتر

خوش خیم یعنی چی؟ چ داروهایی میخوره؟ کلونوسکپی کرده؟

خوش خیم ینی سرطان نیست.کولونوسکوپی ۲بار اوایل بیماری کرد الان که داروهاشو میخوره هر سال یکبار باید بره برای آزمایش.داروهاشم کورتون.آزارام.و یک سری چیزای دیگه مثل قرص آهن بود

🍃🌸اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ🍃🌸وآلِ مُحَمَّدٍ🍃🌸وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ
شوهر من تقریبا ده ساله تشخیص دادند که کولیت اولسروز داره ودارو میخوره ،قبلا همراه دفع خونریزی داشته ...

پردنیزولون میخوردم خوب بودم همراه با سولفاسالازین.ولی پردنیزولون ریزش مو میاره،.موهای شوهرت نریخت؟

خوش خیم ینی سرطان نیست.کولونوسکوپی ۲بار اوایل بیماری کرد الان که داروهاشو میخوره هر سال یکبار باید ب ...

حالا بهتره؟ عزیزم التهاب روده سرطان ک نیست ک بخواد خوش خیم یا بدخیم باشه

پردنیزولون میخوردم خوب بودم همراه با سولفاسالازین.ولی پردنیزولون ریزش مو میاره،.موهای شوهرت نریخت؟

چرا خیلی اثر گذاشت ولی چاره ای نبود ،دکتر گفت برای اینکه بیماری عود نکنه و خدایی نکرده سرطان نشه نیاز هست که بخوره

2706