2737
2739
عنوان

سلام دوستان اطراف شما کسی بوده که بلوغ زود رس داشته باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1992 بازدید | 153 پست
من خانوادگی ۱۶ می شدن همه ولی من یه گوشی برام خریدن ۱۲ شدم😭

چ ربطی داره یعنی چیز بد دیدی؟ فکر نکنم تاثیر داشته باشه خیلیا ماهواره دارن ولی بازم دیر بچه هاشون به بلوغ میرسن یکم تاثیر داره ولی ن دراون حد

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم علائم‌بلوغ نداشته مثل موی زائد و برجستگی سینه ؟؟؟ قدش چنده؟ من دخترم ۹ سالشه بلوغ زودرس داره ع ...

دوستم سلام

خدا دخترتونو حفظ کنه

همسن دختر منه مرداد ۹۰ دخترم

سینه هاش رشد کرده اما مابقی علایم رو نداره

قد و وزن بچتون چقدره؟

🖤 
2731

اسی حتمن ببرش دکتر غدد.دختر خاله من هم زود پریود شد  بردنش دکتر .دچار بلوغ زود رس شده و از اون قل دیگه اش ۱۰ سانت رشد قدش کمتر هس.الان دارو مصرف میکنه ک قدش رشد کنه الان ۱۳۶ هست دکتر گف نهایت ۱۰ سانت دیگه رشد کنه.

من اصلا جهش قدی نداشتم!

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2738
چ ربطی داره یعنی چیز بد دیدی؟ فکر نکنم تاثیر داشته باشه خیلیا ماهواره دارن ولی بازم دیر بچه هاشون به ...

نمیدونم ولی چند تا کانال تو تلگرام داشتم بد بودن ولی خواهرام همه ۱۶ شدن

عزیزم علائم‌بلوغ نداشته مثل موی زائد و برجستگی سینه ؟؟؟ قدش چنده؟ من دخترم ۹ سالشه بلوغ زودرس داره ع ...

زیر بعلش هیج نشونه ای نداره سینه اش هم رشد نکرده قدش تقربا هم قد همکلاسیهاشه ولی نمیدونم چند سانته

انا الی ربنا راغبون. ما دل به سوی پروردگارمان نهادیم 

دختر یکی از فامیلامون خیلی به پر و پای مادرش میپیچید که چرا یه روزایی نمیری مسجد 

و از ۷ یا ۸سالگییواشکی رفت سراغ احکام و قرآن

نه سالگی اونم توی جای سردسیر به بلوغ رسید قدشم کوتاه شد البته نمیدونم ارثی شاید کوتاه شد 

مثلا دختر ۸ساله به پسرا و مردای فامیل دست نمیداد که چی اینا نامحرمن😐

اونوقت من تا ۱۳سالگی باهام اتل متل بازی میکردن ۱۴ و نیم پریود شدم جای گرمسیرم زندگی میکنم همیشه از ۱۲سالگی روسری با آستین حلقه ایی و آستین کوتاه میپوشیدم

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره