2737
2739
عنوان

خانوما ...🌸 بیاید براتون میخوام دعا کنم 🌸 برای همه...🌸

| مشاهده متن کامل بحث + 1577 بازدید | 324 پست

مامان من اصلا اهل رفت و امد نیست و روابط عمومی خوبی نداره و معرف من و برای ازدواج قبول نداره  چیکار کنم که ازدواج کنم   حتی سرکار هم اجازه نمیدن       افسردگی گرفتم  چطور کسی من و ببینه

خواهر وسطی من تو ۳۵ سالگی ازدواج کرد همه میگفتن ک دیگه سنت زیادشده و هیچکس جز یه مرد ک زنش مرده یاطل ...

خوب حتما خواهرتون  درس خونده و خودش به جایی رسیده اره؟ یا روابط عمومی خوب یا تو جامعه بوده اره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
خوب حتما خواهرتون  درس خونده و خودش به جایی رسیده اره؟ یا روابط عمومی خوب یا تو جامعه بوده اره؟

نه اتفاقا خواهرم رشتش یه رشته معمولی بود ک فقط فوق دیپلم داشت..ولی سرسنگین بود و باوقار..دومادمون به یکی از اشناها گفته بود یه دختری میخوام ک باهمه جوره زندگیم بسازه و مث دخترای امروزی نباشه منظورش سر و وضعش بود..اونم خواهر منو معرفی کرده بود...ماچهارتا خواهریم خواهر بزرگم زود ازدواج کرد و شوهرش بگی نگی خوب نیست ولی این خوبه

سلام خواهر جان، حاجت روا انشالله، 5تاصلوات فرستادم 🌹

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
2706