2733
2734
عنوان

امشب رفتیم بیرون با برادرشوهرم دعوای خیلی بدی کردم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 21935 بازدید | 293 پست
امشب تو وکیل اباد جاریم داشت میگفت زنداداشم دوتا پسر داره خیلی دلش دختر میخاد میخواد بره دکترو اینا. ...

مادرشوهرت بهش چیزی نمیگه؟😒 مردک عقب افتاده

تمام کسانی که سرشون روی گردن خودشون هست رو دوست میدارم  
من گرخیدم همسن من بود قیافم بچس فرض کن خودم داشته باشم :/

اصلا من  هنگم:/

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کودک آزاریه بیشتر 🙄

فک نکنم دخترای این دوره ازمنوشمابیشتر واسه زندگی مشترک آمادن پسرعموم رفته یه دختر ۸۲گرفته خودش ۶۸دختره جوری رفتارمیکنه بخدامن چن ساله عقلم نرسیده اونطوری شوهرموخام کنم😂

😂😂😂😂😂منو کجا دیدی ک داری لوم میدی؟؟؟

بفرمایید شاهدم از غیب رسید  

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
بعد هر وقت برا من خواستگار میاد مامانم میگه فلانی میخواد پدر بشع یا شوهر؟؟:/منظورش اینه ک من هنو بچم ...

مامانت کار خوبی میکنه من اگه برگردم به چند سال پیش ازدواج نمیکردم نه که الان زندگیم بد باشه نه خداروشکر ولی حس میکنم زمانش نبود 

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 
2738
شصتیا که زود ازدواج نکردن بعضیاشون هنوزم عروسکاشونو بغل میکنن میخوابن. 

آره منم منظورم همینه ک خیلی ازشصتیا از جمله دوستای خودم مجردن نمیدونم چراهشتادیا زود ازدواج کردن..‌البته از نظر خودم زودِ...

شاید از دید خودشون بقیه دیر ازدواج میکنن 🤔

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
فک نکنم دخترای این دوره ازمنوشمابیشتر واسه زندگی مشترک آمادن پسرعموم رفته یه دختر ۸۲گرفته خودش ۶۸دخت ...

من اوخر هفتادم خیلی بچم خدایی اصلا عقلم نمیرسه 😂 

تمام کسانی که سرشون روی گردن خودشون هست رو دوست میدارم  
بفرمایید شاهدم از غیب رسید    

😂😂

بخدا زدی تو خال 👌

۳۳ سالمه و شبا با عروسکام میخوابم

‏یه جوری از خواهر شوهر مادرشوهر بد میگن انگار خانواده‌ی طرف جانیه و فقط این آقایی که با اینا ازدواج کرده سالم بوده و خانوم اومده نجاتش داده😏بعضی وقتا باید به همه بفهمونی که 
فک نکنم دخترای این دوره ازمنوشمابیشتر واسه زندگی مشترک آمادن پسرعموم رفته یه دختر ۸۲گرفته خودش ۶۸دخت ...

دقیقا دختر خاله ی منم ۸۲ ئه

با یه پسر همون سنی ازدواج کرده

احتمالا این پسر فامیلتون شهرستانی نیست که مجردی تهران زندگی کنه؟

🖤 

یکی منو لایک کنه مرسی 

♥️♥️خدای مهربونم ممنونم که حاجتمو دادی ♥️♥️              آدما کلا چهار دستن یا ممد یا فاطی یا زهران یا علی😐 بقیه دوستای اینان. 😑😑                                                                  یه بار هم تو اتوبوس جامو به یه پیرزن ندادم بالا سرم وایساده بود نگا معنا دار می‌کرد، منم موقع پیاده شدن می‌لنگیدم که عذاب وجدان بگیره😬🤪                                   
2706