2733
2734

خیلی خیلی سخته بود منکه دیگ ماهای آخر از درد پهلو و کمر نمیخوابیدم خیلی سخته عادت داشته باشی روی شکم بخوابی بعدش نتونی وااای😣😣😣😤😤😤

خدایا یه دنیا ممنونتم ک پسرکوچولومو سالم و سلامت بدستم رسوندی خدایا پسرم و به تو می سپارم همیشه نگهدارش باش. الهی آمین 🤲🤲🤲🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خیلی خیلی سخته بود منکه دیگ ماهای آخر از درد پهلو و کمر نمیخوابیدم خیلی سخته عادت داشته باشی روی شکم ...

ای واب من چیکار کنم حالا 

با شکم بخوابم چی میشه؟😐😐😐😄

2740
خيلي بده خيلييييي😩😩😩مخصوصا اون اخرا ک وزن زیاد میشه حتی دیگه به پهلو هم نمیشه خوابید  ولی ی ...

حالتو خریدارم😍😍😄😄😄😄

وای من فکر کنم از بیخوابی افسردگی بگیرم و دیوونه بشم خخخ

ای واب من چیکار کنم حالا  با شکم بخوابم چی میشه؟😐😐😐😄

خطرناکه گلم باید به پهلو بخوابی مخصوصا سه ماه آخر باید خیلی مواظب باشی انشالله ک از پسش بر میای گلم

خدایا یه دنیا ممنونتم ک پسرکوچولومو سالم و سلامت بدستم رسوندی خدایا پسرم و به تو می سپارم همیشه نگهدارش باش. الهی آمین 🤲🤲🤲🙏🙏🙏

سر دخترم مواظب بودم اما گاهی بیدار میشدم میدیدم  صاف خوابیدم. پشتم یه عالمه بالش میچیدم میچسبیدم بهش .بین پاهام هم به بالش کوچولو میزاشتم.مشکل حل شد.اما سر پسرم اگه یهویی صاف میشدم تو خواب ینی عذاب بود زیر دلم تیر میکشید استخونای واژنم داشت منفجر میشد به گریه میفتادم ینی...

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود...گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است...گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود...گاهی برای خنده دلم تنگ میشود...گاهی دلم تراشه ای از سنگ میشود...گویی به خواب بود جوانی مان گذشت...گاهی چه زود فرصتمان دیر میشود 

من کلا رو شکم عادت دارم بخوابم وقتی م که باردار بودم همش سعی میکردم دمر نخوابم ولی خوابم که میبرد تقریبا دمر میشدم  بعد که بیدار میشدم میدیدم شکمم یه وری شده. بیچاره بچه کاملا میومد طرف دیگه م .

شد شد نشد نشد ولش کن😊
2706