2737
2739

بچه ها من این کتاب و خوندم... خیلی ناراحت شدم 😔من خیلی گناه کردم..تو دانشگاه همه از من شاکی بودن.....چندجا پارتی بازی رفتم....دروغ گفتم......خیلی ها رو اذیت کردم.مسخره کردم.....غیبت کردم....

حق وناس هامم ک اصلا یادم نیست😔

چطوری باید جبرانشون کنم..؟

توروخدا هرکس می‌دونه بگه چجوری باید  جبران کرد؟؟؟...

.ان شالله خدا گناهان خودتون رو ببخشه

" آن گاه که دوست داری همواره کسی بیادت باشد....بیاد من باش که من همیشه بیاد توأم "   بقره آیه 152

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حق الناسو فقط باید بری از خود اون طرفی که دلشو شکوندی ، طلب بخشش کنی

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

همین که ناراحتی و پشیمونی کافیه 

توبه کنی خدا به چشم به هم زدنی همشونو میبخشه

بیکار نباش برای ظهور امام زمان (عج) صلوات بفرست😍❤کاش دستان خدا پیدا بود، 🙌تا درآن وقت که بی حوصله و تنهایی 😒و دلت از غم دنیا دریاست 😢بزنی تکیه به آن 😌و بخندی به همه رنج جهان 😃آره من مذهبی ام😎 عقب مونده و جاهل نیستم توی قفس هم زندگی نمیکنم 😏عاشق چادر مشکیمم 😍😍😍❤تو اگه غیر مذهبی هستی ؛عقایدت رو واسه خودت نگه دار 🤗حق نداری به من و چادر و دینم بی حرمتی کنی باشه؟ آفرین😌
2738
همین که ناراحتی و پشیمونی کافیه  توبه کنی خدا به چشم به هم زدنی همشونو میبخشه

نه، خدا حق الناسو نمیبخشه

خود طرف باید ببخشه، بعد خدا میبخشه

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

حلالیت بطلب هیچ کاری نمیشه کرد و ضمنا الان انقدر اعمال نیک انجام بده چون در وادی مرصاد انها که حقشون ضایع کردی از نیکی تو بر میدارند که رضایت بدهتد. 

جمع کن که نیکی کم نیاری

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید

من‌ این کتابا خوندم

و واقعا می ترسم‌دوباره بخونمش نه از اینکه از نوشته هاش بترسم از این می ترسم که اگر دوبار یا سه بار بخونم دیگه می فهمم باید مثل آدم زندگی کنم! در مورد گناه های قبلیت استغفار زیاد کن و اگر تکرار نکنی خدا بخشنده ست . ضمنا عزیزم همه چیز دین نیست! یعنی اگر عادت های خوبت رو تقویت کنی و شروع کنی به لذت بردن از طبیعت و اطرافت و خودت دیگه کم کم در مورد بقیه قضاوت می کنی و خود به خود انسان بهتری میشی 

همین که ناراحتی و پشیمونی کافیه  توبه کنی خدا به چشم به هم زدنی همشونو میبخشه

عزیزم‌حق الناس رو خدا نمیبخشه

بنده خدا باید ببخشه

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....

اگرم میتونی اونایی که ناراحت کردی رو دلشون و بدست بیارنتونستی هم به جاشون صلوات بفرست

بیکار نباش برای ظهور امام زمان (عج) صلوات بفرست😍❤کاش دستان خدا پیدا بود، 🙌تا درآن وقت که بی حوصله و تنهایی 😒و دلت از غم دنیا دریاست 😢بزنی تکیه به آن 😌و بخندی به همه رنج جهان 😃آره من مذهبی ام😎 عقب مونده و جاهل نیستم توی قفس هم زندگی نمیکنم 😏عاشق چادر مشکیمم 😍😍😍❤تو اگه غیر مذهبی هستی ؛عقایدت رو واسه خودت نگه دار 🤗حق نداری به من و چادر و دینم بی حرمتی کنی باشه؟ آفرین😌
2706