2737
2739
عنوان

مادرشوهرم از من مخفی کرد

715 بازدید | 37 پست

من قبلا خونه پدرشوهرم بودم.

هر روز شوهرم که میومد خونه از حیاط اونا میومد سلام میکرد و میومد بالا.

یروز بهش از طرف کارش قابلمه داده بودن.

توی حیاط مادرشوهرم دیده بود و ازش گرفته بود. بعد سوهرم گفت که قابلمه رو دادم مادرم.

یعنی حتی من رنگشم ندیدم

مادرشوهرمم بروی خودش اصلا نیاورد تا شوهرم یبار گفت راسی مامان قابلمه خوب بود . دیگه مجبور شد بروم بیاره.

حالا چند ماه پیش شوهرم از سر کار رفت خونه مامانش یه وسیله بیاره‌ .همون روز بهش بسته بهداشتی داده بودن. به مامانش تعارف کرده میخواید اونم گفته اره و گرفته بود.

با اینکه بسته بهداشتی از طرف مسجد واسشون اورده بودن و خودمم ۲ تا ماسک واسشون دوخته بودم بچه هاش همژل واسش خریدن و اصلا هیچ کدومو استفاده نکرده.

دو روز بعدش که من رفتم خونشون اصلا به روی خودش نیاورد که من این بسته ها رو از پسرم گرفتم.

یعنی فکر میکنه شوهرم به من نگفته. کلا دوست داره پسرش باهاش یه سر و سری دور از چشم من داشته باشه.

شما بودید به روش میاوردید یا نه؟

ای کاش فقط خودم و شوهرم بودیم

اشتباه از شوهرته

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
نه ولش کن بزار با این چیزای کوچیک ذوق کنه

دقیقا

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 
2738

خوب چرا شوهرت همش ببره پیش مامانش اول بیاد وسایلا دستشو بزارع خونه بعدش بره پیش مامانش مامانش هم ک ماشالا دست زد ب هیچی نمیزنه

میگذره از گناهامون،اون ک از ارزوهامون گذشت🙃🙃

نه بروش نمی اوردم

خیلی وقت ها مورد مشابه پیش اومده 

در این فکرم من و دانم که هرگز    مرا یارای رفتن زین قفس نیست    اگر هم مرد زندانبان بخواهد       دگر از بهر پروازم نفس نیست    
2706