2733
2734
عنوان

خواهرزادم ....لطفا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 339 بازدید | 26 پست
چجوری

روانشناس یا تعریف از قیافه رفتار خیلی تاثیر داره تعریفای دیگران ک ب اون کردن و بیا بگو بزار خوشش بیاد

به خدا اعتماد کن ؛ اوهرچیزی را به قشنگترین شکل ممکن به تو میدهد، اما در زمان خودش 
اعتماد بنفسشو خیلی بالا ببرین بهش توجه نشون بدین مثلا از کاراییکه میکنه خیلی تعریف کنید . ببریدش کلا ...

ممنون عزیزم

خبر هست که از خوبی خود بی خبری؟؟؟ بخدا خوبتر از خوبتر از خوبتری❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضیا درون گران بعضیا برون گرا تنها راهش اینه خودشو بندازه تو شرایطی که ازش میترسه اگه بازم نتونه یکم کار سخت میشه باید بره مشاور 

هنوز نوجوان کتاب زیاد بخونه و خودش رو توی موقعیت های اف تصور کنه

Silenc says a lot more than you think 🤍
روانشناس یا تعریف از قیافه رفتار خیلی تاثیر داره تعریفای دیگران ک ب اون کردن و بیا بگو بزار خوشش بیا ...

همشم میاد خودشو مقایسه میکنه من خوشگل ترم یا فلانی یا میاد میگه من خیلی زشتم

2728
چجوری؟

از ظاهرش تعریف کنین ..جلو جمع باهاش صحبت کنین ازش نظر بگیرین ...بخواین براتون باصدای رسا کتاب بخونه ...

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
میترسم هول شه بلد نباشه ناراحت بشه

اول باهاش تمرین کنید دوتایی دیگه یه خاطره ای که فکر میکنید واسه بقیه هم شنیدنیهدر حین تعریف هم هی بگید وای چه باحال  

وای نگوووووووووووو    

خدا نکشتت و اینا 

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)  
عیبی نداره بزار اشتباه کنه بچست سنی نداره که. اول از جمعای خانوادگی و دوستانتون شروع کن. ببرش تو اجت ...

مثلا برای فردا با دوستاش ببرمش بیرون خوبه ؟یا اینکه با دوستای خودم ببرمش بیرون؟

2740
اول باهاش تمرین کنید دوتایی دیگه یه خاطره ای که فکر میکنید واسه بقیه هم شنیدنیهدر حین تعریف هم هی بگ ...

راست میگی ممنون عزیزم😍😘

مثلا برای فردا با دوستاش ببرمش بیرون خوبه ؟یا اینکه با دوستای خودم ببرمش بیرون؟

با دوستای خودتم ببرش که خجالتش تو جمع بزرگتراهم بریزه. ولی بیشتر اجازه بده با هم سنای خودش باشه..چه خاله خوبی خدا حفظتون کنه عزیزم❤️❤️❤️